Nilgün Bubikoğlu

Nilgün Bubikoğlu özellikle Kemal Sunal ile birlikte rol aldığı En Büyük Şaban isimli sinema filmi ile hatırlanmaktadır. Güzel oyuncu hakkında ekran severler tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Nilgün Bubikoğlu Kimdir? Nereli?

1959 yılında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu aslen Kütahya’lıdır. Yine sinema dünyasının yakından tanıdığı ünlü isimlerden Gülşen Bubikoğlu kardeşi ve oyuncu olarak tanınmaktadır.

Ayrı Dünyalar, Yor, En Büyük Şaban, Kara Para, Seviyorum, Yetimlerin Türküsü, Muhteşem Serseri, Kuşatma 2, Kan Çiçek Açtı, Gözlerin Sevda Senin, Yengeç Burcu, Sevgilerin En güzeli, Mikrop, Şükür Allahım, Sarı Çiçek Sokağı ve Kadın Severse isimli sinema filmlerinde rol almıştır. Ayrıca Türkmen Düğünü, Anneler Babalar ve Çocuklar, Uzaylı Zekiye, Mesela Muzaffer isimli diziler de de rol almıştır.

Geçmiş dönemde Cem Tv ekranlarında yayınlanan Hanımeli isimli programında sunuculuğunu üstlenmiştir.

Nilgün Bubikoğlu Kaç Yaşında?

Başarılı oyuncu Nilgün Bubikoğlu’nun yaşı 2022 yılı itibariyle 62, burcu ise kova’dır. Resmi instagram hesabını @nilgunbubikoglu kullanıcı ismi ile aktif olarak kullanmaktadır. Sosyal medya hesaplarından da anlaşılacağı üzere bir oğlu, bir de kızı vardır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz