Nil Sude Albayrak

0

Nil Sude Albayrak Netflix platformunda yayınlanan Şahmeran adlı dizi için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Nil Sude Albayrak Kimdir? Nereli?

İstanbul doğumlu güzel oyuncu yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. 2021 yılında Şahmeran isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Daha öncesinde Eti Gong reklam çalışması için kamera karşısına geçmiştir. Günümüzde art11management2 bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Sinema Televizyon Bölümü üzerine üniversite eğitimi alan başarılı isim ilk dizi oyunculuk deneyimini Şahmeran adlı dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de ayrıca Serenay Sarıkaya, Mert Ramazan Demir, Burak Deniz, Mustafa Uğurlu, Mahir Günşıray, Ebru Özkan ve Mehmet Bilge Aslan gibi isimler de rol almıştır.

Nil Sude Albayrak Oynadığı Diziler, Tiyatro Oyunları:

İlk dizi oyunculuk deneyimi olan Şahmeran adlı dizide rol almaktadır. Tiyatro kökenli oyuncu, Şarkılar Seni Söyler ve Yalandan Kim Ölmüş adlı tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Ayrıca daha önce dizi film sektöründe yapım koordinatörü olarak görev yaptığı belirtilmektedir.

Güzel oyuncu Nil Sude Albayrak ‘ın henüz boyu, kilosu, doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu gibi merak edilen soruların cevaplarına ulaşılamamıştır. Bazı kaynaklarda belirtildiği üzere 20’li yaşlarda’dır. Resmi instagram hesabını @nilsudealbayrak kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise henüz bin civarındadır. Ancak hayran kitlesi her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz