NikkieTutorials

NikkieTutorials hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Evli mi? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? aslen nereli? kariyeri, eğitimi, sevgilisi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1994 yılının Mart ayında Hollanda’da dünyaya gelmiştir. Genellikle Youtube kanal ismi olan NikkieTutorials adı ile tanınsada gerçek ismi Nikkie de Jager’dir. Boyu 1.88 cm, kilosu 88, burcu ise balık’tır. Günümüz itibariyle 2.6 Milyon Dolar gibi bir servetinin olduğu belirtilmektedir.

Bugüne kadar Ofra, De Jager güzellik markaları Too Faced ve Maybelline ile işbirliği yapmış ve Youtube video kanalında sık sık reklam ve tanıtımlarını gerçekleştirmiştir.

Youtube dünyasının en başarılı isimleri arasında gösterilen NikkieTutorials Choice Web Star, Moda / Güzellik, En İyi YouTube gurusu için Shorty Ödülü ve Teen Choice Ödülü’nü kazanan isim olmuştur.

Hollanda’da doğan ünlü ismin ana dili Flemenkçe’dir. Forbes dergisi Jager’in 2017’deki güzeller arasında kendisini ilk on güzel isim arasına dahil etmiştir.

Makyaj sanatçısı ve güzellik uzmanı, vlogger NikkieTutorials özellikle 2015 yılında YouTube kanalında, “Makyajın Gücü” isimli video ile bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

NikkieTutorials cinsiyeti hakkında açıklamaları;

2020 yılında ise takipçileri ile özel bir bilgisini paylaşan ünlü isim, duygusal bir video ile bugüne kadar açıklayamadığı bir sırrını şantaj sonucu gün yüzüne çıkarma kararı aldığını belirtmiş ve tüm dünyaya transseksüel bir kadın olduğunu duyurmuştur.

Yanlış bedende dünyaya geldiğini, trans bir birey olduğunu, artık tamamen özgür olmak istediği için bu açıklamayı yapma gereği duyduğunu dile getirmiştir. Bu konuda ise en büyük destekçisinin annesi olduğunu belirtmiştir. Kendisini 6 yaşından beri kız olarak hissettiğini, 14 yaşında ise hormon tedavisine başladığını söyleyen ünlü isim, ayrıca boyu içinde daha fazla uzamamak adına büyümeyi durduran ilaçlar kullandığını takipçileri ile paylaşmıştır. Tam olarak geçişini tamamladığı yaşının ise 19 olduğunu söyledi.

Tüm bu açıklamalarının ardından ise tüm takipçileri tarafından inanılmaz bir destek almış ve mutluluğunu yine sevenleri ile birlikte paylaşmıştır.

2018 yılından bu yana erkek arkadaşı Dylan Drossaers ile birliktedir. 2020 yılında erkek arkadaşı evlilik teklifi etmiş ve cevabını yine takipçileri ile paylaşarak evet evet evet cevabını vermiştir.

Youtube video kanalında günümüz itibariyle 13 Mn abonesi bulunmaktadır. Bu sayı instagram hesabında 13,5milyon, twitter hesabında 1,9 Mn, facebook sayfasında ise 1,2 Mn…

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz