Nihan Çelik

0

Nihan Çelik & Serdar Ortaç – Fırtına isimli düet ile müzik dünyasının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Güzel şarkıcı hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Nihan Çelik Kimdir? Nereli?

1994 doğumlu güzel sanatçı Nihan Çelik Almanya da dünyaya gelmiştir. Almanya da yetişen ünlü isim henüz 6 yaşında iken şarkı söylemeye başlamış, hayatının her döneminde müzik ile ilgilenmiş, hayallerinin peşinden koşmuştur.

5 sene kadar Almanya’da dans ve şan eğitimi almış daha sonra Türkiye’ye dönmüştür. Yine Almanya’da müzik ile ilgili de çalışmaları olmuş, birçok sanatçı ile birlikte farklı projelerde yer almıştır.

2022 yılının Ocak ayında Yıldız isimli şarkıyı müzik severler ile buluşturmuştur. Şarkı kısa süre içinde büyük beğeni almış ve Youtube’da 1 buçuk milyondan fazla izlenmiştir. Şarkının sözleri Murat Güneş’e aittir. Daha sonra Bodrum Masalı isimli şarkı ile de yine aynı başarıyı yakalayan güzel isim her geçen başarılı müzik kariyerini daha da iyi noktalara götürmektedir.

27 May 2022 tarihinde ise en son Serdar Ortaç ile birlikte seslendirdiği Fırtına isimli şarkı büyük beğeni toplamıştır. 1 gün içinde 1 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaşmıştır.

Nihan Çelik Boyu, Kaç Yaşında?

Güzel sanatçı Nihan Çelik 28 yaşında ve edinilen bilgiye göre boyu 1.65 cm dir. Beslenme ve kişisel bakımına oldukça önem verdiğini, spor yapmayı çok sevdiğini ve asla aksatmadığını belirtmiştir. Günde en az 2 litre su içtiğini de sözlerine eklemiştir.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @nihancelikmusic ‘in günümüz itibariyle takipçi sayısı 374bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz