Nezir Gül

0

Nezir Gül Kimdir? Daha öncelerde daire başkanı olarak karşımıza gelen Mehmet Nezir Gül Eğitimci – Yazar’dır. Hakkında birçok soru merak edilen Nezir Gül kimdir?

Nezir Gül Kimdir?

Tam adı Mehmet Nezir Gül’dür. 1965 yılında Gaziantep’te dünyaya geldi. Kendisi şuan 57 yaşındadır. Gaziantep Nizip İmam-Hatip Lisesi’nden mezun olmuştur. Üniversite hayatını ise Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde tamamladı. Evli ve üç çocuk sahibidir. Eşi ve çocukları hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’nde de daire başkanı olarak görev almıştı. Şimdi ise Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne atanan isim olmuştur.

Nezir Gül’ün kitapları: Fatıma, Bitmeyen Bir Sevda Yusuf, Geçmişten Günümüze Latifeler Hikmetler, Duruşunu Bozmayan Adam, Esmaü’n Nebi Peygamber Efendimizin (Sav) İsim ve Sıfatları, Bana Sana Ona Dair Öyküler, Tüm Zamanların Efendisi / 100 Soruda Hz. Muhammed, İslam’ı Aşkla Yaşayanlar, Peygamberimiz’in (sav.) Sünnet ve Tavsiyeleri, Cemil Dede Namaz Dualarını Anlatıyor, O’nun İzinde, Cemil Dede Namaz Surelerini Anlatıyor, En Yüce İnsan Hz. Muhammed, Nasrettin Hoca Peygamber Efendimizi Anlatıyor

Instagram hesabını aktif olarak kullanan eğitimci Nezir Gül’ün şuan 4.496 bin takipçisi mevcuttur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz