Nezih Arıkbağ

Nezih Arıkbağ hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? kaç yaşında? eğitimi, çalışmaları, kariyeri ve iş hayatı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Arıkbağ, İlköğretim, Ortaöğretim ve Üniversite eğitim hayatını da yine doğup büyüdüğü İstanbul’da tamamlamıştır. Çok küçük yaşlardan itibaren makinelerin içerisinde yetişmeye başladığını belirten başarılı isim bir dönem Türkiye’de ithalatı gerçekleştirilemeyen Premium saatleri ülkemize getirerek ismini duyurmuştur. Ayrıca günümüze kadar bir çok başarılı projenin altına imzasını atan Nezih Arıkbağ günümüz itibariyle Sanmark İlaç A.Ş’nin kurucusu olarak iş hayatını sürdürmektedir.

Bir röportaj’ında sorulan soruları cevaplamıştır. Sanmark İlaç A.Ş şirketini en iyi dünya firmaları arasına sokmayı hedeflediklerini, “hedefimiz daima en iyi olmakken, müşterilerimize sağlıklı, isteklerine bağlı sonsuz hizmet sunmak” sözleri ile tamamlamıştır.

6 kuşaktır İstanbul’lu olan Arıkbağ ailesi de bilindiği üzere Medikal, Makine ve ilaç sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermektedir.

Tenis sporu ile ilgilen Nezih Arıkbağ 29 Mayıs doğumlu, ikizler burcudur. Başarılı iş hayatının yanı sıra yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken Nezih Arıkbağ’ın maalesef boyu, kilosu, doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz