KimNereli.net

Nezih Arıkbağ

Nezih Arıkbağ Kimdir?

Nezih Arıkbağ
Gerçek adı: Nezih Arıkbağ
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Meslek: İş İnsanı
Doğum yeri: İstanbul

Nezih Arıkbağ Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Nezih Arıkbağ hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? kaç yaşında? eğitimi, çalışmaları, kariyeri ve iş hayatı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Arıkbağ, İlköğretim, Ortaöğretim ve Üniversite eğitim hayatını da yine doğup büyüdüğü İstanbul’da tamamlamıştır. Çok küçük yaşlardan itibaren makinelerin içerisinde yetişmeye başladığını belirten başarılı isim bir dönem Türkiye’de ithalatı gerçekleştirilemeyen Premium saatleri ülkemize getirerek ismini duyurmuştur. Ayrıca günümüze kadar bir çok başarılı projenin altına imzasını atan Nezih Arıkbağ günümüz itibariyle Sanmark İlaç A.Ş’nin kurucusu olarak iş hayatını sürdürmektedir.

Bir röportaj’ında sorulan soruları cevaplamıştır. Sanmark İlaç A.Ş şirketini en iyi dünya firmaları arasına sokmayı hedeflediklerini, “hedefimiz daima en iyi olmakken, müşterilerimize sağlıklı, isteklerine bağlı sonsuz hizmet sunmak” sözleri ile tamamlamıştır.

6 kuşaktır İstanbul’lu olan Arıkbağ ailesi de bilindiği üzere Medikal, Makine ve ilaç sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermektedir.

Tenis sporu ile ilgilen Nezih Arıkbağ 29 Mayıs doğumlu, ikizler burcudur. Başarılı iş hayatının yanı sıra yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken Nezih Arıkbağ’ın maalesef boyu, kilosu, doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Nezih Arıkbağ
Gerçek adı: Nezih Arıkbağ
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Meslek: İş İnsanı
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

499.324 kez okundu

2.

Azad Yılmaz

494.511 kez okundu

3.

Beren Saat

424.614 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

399.312 kez okundu

5.

Tarık Akan

310.968 kez okundu

6.

Tarkan

259.685 kez okundu

7.

Volkan Demirel

240.520 kez okundu

8.

Emre Mor

215.768 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

215.136 kez okundu

10.

Ersay Üner

212.047 kez okundu