Nez Saygıner

Nez Saygıner kaç yaşında? aslen nereli? kimdir? Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılının Haziran ayında dünyaya gelen Nez Saygıner İkizler burcudur, aslen Antalya doğumludur. 2018 senesinde Internation Queen 2018 Uluslararası Trans Güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil etmiştir. Ailesinin tek evladıdır, boyu 1.76 cm, kilosu ise 63’tür.

Akdeniz Üniversitesi Muhasebe Bölümünden mezun olmuştur. Günümüzde model ve manken olarak kariyerini sürdüren Saygıner bugüne kadar Top Model of Türkiye, Gold Model of Turkey, Perfect Model of Turkey, Miss Model of Turkey güzellik yarışmalarında yer almıştır.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmakta, özellikle instagram, periscope ve snapchat videoları ile adından söz ettirmektedir. Nezin Haremi ismini verdiği takipçilerine sık sık canlı yayın açan Saygıner hayatında birisi olduğunu, sevgilisinin antrenör olduğunu belirtmiştir. Diyet ve spor konularında sevgilisinin kendisine çok yardımcı olduğunu dile getirmiştir.

Oyunculuk teklifi gelmesi durumunda düşünebileceğini, hatta hayatını film yapmak istediğini belirten Nez Saygıner, trans bir bireye geçiş zamanındaki yaşadığı zorlukları anlatan bir sinema filmi yapmak istemektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz