Nez Demir

Nez Demir sosyal medyanın sevilen isimlerindendir. Peki aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1987 yılında Kocaeli, Gebze’de dünyaya gelmiş, baba tarafından aslen Rize’lidir. Afyon Kocatepe Üniversitesi pazarlama bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda 2. sınıf İşletme öğrencisidir. Ailesine çok düşkün olan Nez Demir ayrıca çok iyi yemek yapmaktadır. Karadenizli olduğu için akşam bir tur horon dönmeden, bir demlik çay içmeden uyuyamadığını dile getirmiştir.

Özel bir banka da çalışan Nez Demir, çok gezdiğini, farklı ülkelere gittiğini, yine fırsat buldukça gezmeye devam ettiğini belirtmiştir. 8 sene voleybol oynamış, uzun yıllar ise rafting yapmıştır.

İlk olarak İnstagram üzerinden videolar çekerek paylaşımlar yapmaya başlamıştır. Zaman içerisinde takipçilerin birbirini etiketlemeleri sonucunda sayfası büyümüştür. Daha sonra vine videoları çekmiş kısa sürede ciddi takipçi sayısına ulaşmayı başarmıştır. Vine ile 2013 yılında tanıştı. Böylece Türkiye’de ilk Vine kullanan isimler arasında yer aldı.

Bir çok ünlü markadan reklam filmi teklifleri almıştır. Ancak uzun senelerini verdiği için kısa süreli işler ile çabalarını riske atmaktan korkmuş ve gelen teklifleri reddetmiştir. En son Facia Üçlü isimli bir filmde rol almıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz