Nez Alin Yağcı

Nez Alin Yağcı hakkında bir çok soru merak konusudur. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? eğitimi, kariyeri, çalışmaları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1992 yılında dünyaya gelen Nez Alin Yağcı yaşantısını İzmir’de sürdürmektedir. Ancak doğum yeri, aslen nereli olduğu, burcu, boyu ve kilosu gibi merak edilen diğer bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Küçükyalı Meslek Lisesi’ni bitirmiş ardından Ege Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü’nde eğitim hayatını sürdürmüştür. Günümüzde sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile insanları sağlıklı yaşama yönlendiren örnek isimlerdendir. Pilates eğitmeni olarak çalışmalarına devam eden Nez Yağcı, özellikle reformer pilates ve halime platesi ile ilgili uzmanlığı ile bilinen isimlerin başında yer almaktadır.

Kusursuz fiziğinin yanı sıra, güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim aktif olarak resmi instagram hesabını kullanmakta ve paylaşımlarına devam etmektedir. Özellikle son dönemde insanların evde kaldığı süre içerisinde onları spora yönlendirerek sağlıklı bir yaşam sürmeleri için çalışmalarını sürdürmekte. Evde criss cross, squat, şınav, mekik veya plank gibi hareketler yapılabileceğini belirtmektedir.

Nez Alin Yağcı sosyal medya;

Resmi instagram hesabında ciddi bir takipçi sayısına sahip olan güzel ismin instagram hesabında ki takipçi sayısı her geçen gün artmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 62Bin civarındadır.

Hesabından genellikle takipçilerine Pilates ile alakalı videolar hazırlayıp sunmakta, sağlıklı yaşamı ile insanlara örnek olmaya çalışmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz