Nevzat Can

Nevzat Can Elif dizisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında ise ekran severler bir çok sorunun cevabını merak etmektedir. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 doğumlu yakışıklı oyuncu Kulis Sanat ve Tiyatro Bölümü’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Ayrıca şan ve diksiyon dersleri almıştır.

Radyoculuk ile iş hayatına adım atmış TRT FM’de yayınlar gerçekleşmiştir. Sonrasında ise tatil için Bodrum’da bulunduğu bir dönemde tanışmış olduğu bir senarist ile oyunculuk hayatına adım atmıştır.

Aşkların En Güzeli isimli dizi ile ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir. Daha sonra ise Unutma Beni ve Beni Affet gibi dizilerde rol almıştır. Günümüzde ise Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Elif ile oyunculuk kariyerini sürdüren Nevzat Can dizide Kerem karakterini canlandırmaktadır.

İleride oyunculuk ile birlikte yönetmen kimliği ile tanınmak istediğini belirtmiştir. Boş vakitlerinde ise evinde yatarak müzik dinlemekten hoşlanmaktadır. Boyu 1.80 cm, kilosu ise 72’dir.

Ailesi Ankara’da yaşamaktadır, aslen soru cevap videosunda Ankara’lı olduğunu, dizi nedeni ile İstanbul’a yerleştiğini belirtmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz