Nevide Çiçek

0

Nevide Çiçek son dönemlerde sosyal medya paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Güzel isim hakkında ise bir çok hayranı tarafından sorular cevaplarını arıyor. Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Nevide Çiçek Kimdir? Nereli?

2001 yılının Ağustos ayında dünyaya gelen güzel isim İzmir, Konak doğumludur. Çiğli 75. Yıl Mesleki Teknik Anadolu Lisesi mezunudur. Günümüzde BESYO Hazırlık Kursuna devam etmektedir. Bir dönem model, manken olarak çalışmalarını sürdürmüştür. Sosyal medya dünyasında çok güzel bir aile edindiğini dile getirmiştir. Bunun kendisini çok mutlu ettiğini ve hedefleri hayalleri için elinden geldiğince çalıştığını sözlerine eklemiştir.

Hayatının her döneminde spor yapmış ve spor hayatının bir parçası olmuştur. Spor yapmayınca kendisini kötü hisseden ünlü isim ayrıca futbolcudur. En son Ordu Yalıspor takımına transfer olmuş ve futbol kariyerine de devam etmektedir.

Nevide Çiçek Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.73 cm, kilosu 48, burcu ise aslan’dır. 2023 yılı itibariyle 21 yaşındadır. Resmi instagram hesabını @nevidecicekonline olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 193bin civarındadır.

Hobileri:

Futbol oynamak, gezmek, kitap okumak, koşmak ve yeni yerler keşfetmek.

Fobileri:

Örümcek, Yılan ve araba ile aşırı hız yapılması.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz