Neva Pekuz

Neva Pekuz Bir Zamanlar Çukurova Üzüm karakteri ile tanınmıştır. Minik oyuncu hakkında merak edilen kaç yaşında? hangi diziler de rol aldı? doğum tarihi gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Neva Pekuz Kimdir?

Neva Pekuz oyuncu olarak kamera karşısına geçmiştir. Minik oyuncu İlköğretim eğitimi ile birlikte oyunculuk kariyerini de sürdürmektedir.

Neva Pekuz Kaç Yaşında? Doğum Tarihi

Neva Pekuz 9 yaşında, doğum tarihi 10 Ekim 2014, burcu terazi, göz rengi ise kahverengidir.
neva pekuz 1 jpg
İlk dizi oyunculuk deneyimini Atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Bir Zamanlar Çukurova Üzüm karakteri için karşısına geçen minik oyuncu dizi de Saniye (Selin Yeninci) ve Gaffur (Bülent Polat) ‘ın evlatlık olarak aldığı minik kızdır.

Dizide ayrıca Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Vahide Perçin, Uğur Güneş, Selin Genç, Sibel Taşçıoğlu, Furkan Palalı, Kerem Alışık, Melike İpek Yalova ve Serpil Tamur gibi isimler de rol almıştır.

Bazı kaynaklarda Kanunsuz Topraklar isimli dizide de rol aldığı belirtilmektedir.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @nevapekuz ‘dur. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 8bin civarındadır. Ekran severler tarafından rol aldığı dizi sonrasında çok iyi dönüşler almıştır. Genellikle minik isim hakkında ekran severler, çok yetenekli bir küçük yıldız. Ve büyüdüğünde oyunculuk dünyasının süperstarı olabilecek kapasiteye sahip bir isim, gibi bir çok yorum yapılmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz