KimNereli.net

Nermin Gül

Nermin Gül Kimdir?

Nermin Öztürk Gül
Gerçek adı: Nermin Öztürk Gül
Doğum Tarihi: 1983 (37 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli (Suat Gül ile)
Boy: 1.68
Kilo: 55
Meslek: Aşçı Fenomen Sunucu Yazar Youtuber
Doğum yeri: İstanbul

Nermin Gül Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Nermin Gül özellikle 2018 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Misafirim Var isimli programın sunucusu olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında merak edilen tüm sorulara cevap vermeye çalışacağız. Aslen nereli? evli mi? boyu, kilosu kaç? Eşi, ailesi, hayatı, biyografisi ve bilinmeyenleri. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Nermin Gül Kaç yaşında? nerede doğdu? aslen nereli?

1983 yılında dünyaya gelen Nermin Gül 2020 yılı itibariyle 37 yaşındadır. İstanbul’da doğmuş, aslen ise baba tarafından Boşnak asıllıdır. Boyu 1.68 cm, kilosu ise 55’tir.

Özellikle, sosyal medya hesapları üzerinden Nermin’in Enfes Mutfağı ismi ile mutfakların vazgeçilmez lezzetlerinin tariflerini sunarak tanınmıştır.

Eşi Ailesi ve Çocukları;

Nermin Gül’ün eşi ise Suat Bey’dir. Suat Gül aslen Erzincan’lıdır. Günümüzde bir şirket’te tekstil işi ile ilgilendiği açıklanmıştır. Nermin Gül’ün bu evliliğinden bir oğlu, iki’de kızı vardır.
Özellikle eşinin memleketi ve yöresine ait yemek kültürüne çok hakimdir. Sıkça tarifleri arasında kendi kültürüne ait olan Boşnak Böreği’nide takipçileri ile paylaşmaktadır.

Bazı tarifleri ise, Ev Yapımı limonata, Bursa’nın Tahinli Pidesi, Erzurum Su Böreği, Meyveli Yaz Pastası, Ispanaklı Fincan Kek, Pide, Dondurma, Börek ve daha fazlası.

Kendi yemek kültürü olan Boşnak yemek ve hamur işlerinide sıkça takipçileri ile paylaşan Gül, ayrıca şef eğitimleri vermekte, Eğitmen Şef, Yemek Yazarı ve Temel Aşçılık mezunudur. Hoş sohbeti, düzgün diksiyonu ve yemekler üzerine hakimiyeti ile taraflı tarafsız her kesimin sevgisini kazanmayı başarmıştır.

Sıkça Nermin Gül eski hali gibi internet ortamında sorular merak konusudur. Ancak bu konu ile ilgili hiç bir bilgi ne sosyal medya’da nede magazin gündeminde yer almamaktadır. Boyu 1.68, kilosu ise 55’tir.

Resmi İnstagram hesabı’nda 2018 yılı itibariyle 1.8 Milyon civarında takipçi sayısına sahiptir. Misafirim Var isimli program öncesinde Fox Tv ekranlarında yayınlanan Sizi Böyle Alalım isimli programa konuk olmuştur. Ayrıca yine aynı kanalda Memet Özer ile Mutfakta adlı programada katılarak ekran severlerin büyük beğenisini kazanmıştır.

Sosyal medya hesaplarında nermininnenfesmutfagi ismini kullanmaktadır.

Başarılı sunucunun kendi resmi instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir kaç resmi;

Son olarak Zahide Yetiş ile Yetiş Hayata isimli programda hazırlamış olduğu bir tarif. Eğitmen Şef Nermin Gül’den Boşnak Mantısı tarifi başlığı ile sizlerle!

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Nermin Gül
Gerçek adı: Nermin Öztürk Gül
Doğum Tarihi: 1983 (37 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli (Suat Gül ile)
Boy: 1.68
Kilo: 55
Meslek: Aşçı Fenomen Sunucu Yazar Youtuber
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

493.764 kez okundu

2.

Azad Yılmaz

482.514 kez okundu

3.

Beren Saat

422.856 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

392.752 kez okundu

5.

Tarık Akan

310.184 kez okundu

6.

Tarkan

258.252 kez okundu

7.

Volkan Demirel

239.659 kez okundu

8.

Emre Mor

214.931 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

213.882 kez okundu

10.

Ersay Üner

211.240 kez okundu