Nermin Gül

Nermin Gül özellikle 2018 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Misafirim Var isimli programın sunucusu olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında merak edilen tüm sorulara cevap vermeye çalışacağız. Aslen nereli? evli mi? boyu, kilosu kaç? Eşi, ailesi, hayatı, biyografisi ve bilinmeyenleri. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Nermin Gül Kaç yaşında? nerede doğdu? aslen nereli?

1983 yılında dünyaya gelen Nermin Gül 2020 yılı itibariyle 37 yaşındadır. İstanbul’da doğmuş, aslen ise baba tarafından Boşnak asıllıdır. Boyu 1.68 cm, kilosu ise 55’tir.

Özellikle, sosyal medya hesapları üzerinden Nermin’in Enfes Mutfağı ismi ile mutfakların vazgeçilmez lezzetlerinin tariflerini sunarak tanınmıştır.

Eşi Ailesi ve Çocukları;

Nermin Gül’ün eşi ise Suat Bey’dir. Suat Gül aslen Erzincan’lıdır. Günümüzde bir şirket’te tekstil işi ile ilgilendiği açıklanmıştır. Nermin Gül’ün bu evliliğinden bir oğlu, iki’de kızı vardır.
Özellikle eşinin memleketi ve yöresine ait yemek kültürüne çok hakimdir. Sıkça tarifleri arasında kendi kültürüne ait olan Boşnak Böreği’nide takipçileri ile paylaşmaktadır.

Bazı tarifleri ise, Ev Yapımı limonata, Bursa’nın Tahinli Pidesi, Erzurum Su Böreği, Meyveli Yaz Pastası, Ispanaklı Fincan Kek, Pide, Dondurma, Börek ve daha fazlası.

Kendi yemek kültürü olan Boşnak yemek ve hamur işlerinide sıkça takipçileri ile paylaşan Gül, ayrıca şef eğitimleri vermekte, Eğitmen Şef, Yemek Yazarı ve Temel Aşçılık mezunudur. Hoş sohbeti, düzgün diksiyonu ve yemekler üzerine hakimiyeti ile taraflı tarafsız her kesimin sevgisini kazanmayı başarmıştır.

Sıkça Nermin Gül eski hali gibi internet ortamında sorular merak konusudur. Ancak bu konu ile ilgili hiç bir bilgi ne sosyal medya’da nede magazin gündeminde yer almamaktadır. Boyu 1.68, kilosu ise 55’tir.

Resmi İnstagram hesabı’nda 2018 yılı itibariyle 1.8 Milyon civarında takipçi sayısına sahiptir. Misafirim Var isimli program öncesinde Fox Tv ekranlarında yayınlanan Sizi Böyle Alalım isimli programa konuk olmuştur. Ayrıca yine aynı kanalda Memet Özer ile Mutfakta adlı programada katılarak ekran severlerin büyük beğenisini kazanmıştır.

Sosyal medya hesaplarında nermininnenfesmutfagi ismini kullanmaktadır.

Başarılı sunucunun kendi resmi instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir kaç resmi;

Son olarak Zahide Yetiş ile Yetiş Hayata isimli programda hazırlamış olduğu bir tarif. Eğitmen Şef Nermin Gül’den Boşnak Mantısı tarifi başlığı ile sizlerle!

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz