Nermin Gül

3

Nermin Gül TRT 1 ekranlarında yayınlanan Misafirim Var isimli programın sunucusu olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında merak edilen tüm sorulara cevap vermeye çalışacağız. Aslen nereli? evli mi? boyu, kilosu kaç? Eşi, ailesi, hayatı, biyografisi ve bilinmeyenleri. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Nermin Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

1983 yılında dünyaya gelen Nermin Gül 2021 yılı itibariyle 38 yaşındadır. İstanbul’da doğmuş, aslen ise baba tarafından Boşnak asıllıdır. Sosyal medya hesapları üzerinden Nermin’in Enfes Mutfağı ismi ile mutfakların vazgeçilmez lezzetlerinin tariflerini sunarak tanınmıştır.

Nermin Gül Eşi Ailesi ve Çocukları;

Eşi Suat Bey’dir. Suat Gül aslen Erzincan’lıdır. Günümüzde bir şirket’te tekstil işi ile ilgilendiği açıklanmıştır. Nermin Gül’ün bu evliliğinden bir oğlu, iki’de kızı vardır.
Özellikle eşinin memleketi ve yöresine ait yemek kültürüne çok hakimdir. Sıkça tarifleri arasında kendi kültürüne ait olan Boşnak Böreği’nide takipçileri ile paylaşmaktadır. Bazı tarifleri ise, Ev Yapımı limonata, Bursa’nın Tahinli Pidesi, Erzurum Su Böreği, Meyveli Yaz Pastası, Ispanaklı Fincan Kek, Pide, Dondurma, Börek ve daha fazlası.

Kendi yemek kültürü olan Boşnak yemek ve hamur işlerinide sıkça takipçileri ile paylaşmaktadır. Ayrıca şef eğitimleri vermekte, Eğitmen Şef, Yemek Yazarı ve Temel Aşçılık mezunudur. Hoş sohbeti, düzgün diksiyonu ve yemekler üzerine hakimiyeti ile taraflı tarafsız her kesimin sevgisini kazanmayı başarmıştır.

Nermin Gül Boyu, Kilosu Kaç?

Boyu 1.68, kilosu ise 55’tir. Resmi İnstagram hesabı’nda 2021 yılı itibariyle 2.9 Milyon civarında takipçi sayısına sahiptir. Misafirim Var isimli program öncesinde Fox Tv ekranlarında yayınlanan Sizi Böyle Alalım isimli programa konuk olmuştur. Ayrıca yine aynı kanalda Memet Özer ile Mutfakta adlı programada katılarak ekran severlerin büyük beğenisini kazanmıştır.

Sosyal medya hesaplarında nermininnenfesmutfagi ismini kullanmaktadır. Zahide Yetiş ile Yetiş Hayata isimli programda tarifler hazırlamış ve sunmuştur. 2021 yılında ise Kanal 7 ekranlarında Nermin’in Enfes Mutfağı isimli programı hazırlayıp sunmaya devam etmektedir.

Başarılı isim, Youtube video kanalında da paylaşımlarını sürdürmekte ve Nerminin Enfes Mutfağı isimli youtube kanalında ki abone sayısı 118 B civarındadır. 2020 yılında Hani Yapamazdım isimli kitabı okur severler ile buluşmuştur.


3 Yorumlar

  1. Başarılarının devamını dilerim. Neriman Gül Hanımefendinin tarifleri gerçekten harika. Ayrıca Neriman Gül sayesinde Boşnak yemek kültürünü de öğrenmiş olduk, çok teşekkür ederiz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz