Nergis Nesrullayeva

Nergis Nesrullayeva ülkemizde özellikle katıldığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programı ile tanınmıştır. Daha sonra ise adı aşk dedikoduları ile sık sık gündeme gelmiştir. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Nergis Nesrullayeva Kimdir? Nereli?

Oyuncu ve model olarak çalışmalarını sürdüren Nergis Nesrullayeva Rusya’nın başkenti Moskova’da doğmuştur. Geçmiş dönemde Best Model güzellik yarışmasında da boy göstermiştir.

Modelliğin yanı sıra oyunculuk ile ilgilenmeye başlamış, ardından oyunculuk üzerine eğitim almıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimini ise rol aldığı Afili Aşk adlı dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra Yasak Elma adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve oyunculuk kariyerini sürdürmüştür.

Nergis Nesrullayeva Boyu, Kaç Yaşında?

Güzel isim Nergis Nesrullayeva 24 yaşında ve 1.68 cm boyundadır. Burcu terazi, kilosu ise 54. Resmi instagram hesabı kullanıcı adı @nergisnesrullayeva ‘dır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 30bin üzerindedir.

2022 yılında İrem Derici ve Cem Belevi‘nin arasına girdiği haberleri ile gündeme gelmiştir. Cem Belevi’nin Nesrullayeva ile İrem Derici’yi aldattığı haberleri magazin gündemine girmiştir. İrem Derici ise bir instagram hikayesinde şu notları paylaşmıştır. “Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler.

Güzel isim koyu bir Beşiktaş taraftarıdır.

2017 yılında sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği İşte Benim Stilim isimli yarışma programında yer almıştır. O dönemde jüriler Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Kerimcan Durmaz, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olmuştur.

Diğer yarışmacılar arasında ise ile Bahar Candan, Duygu Çevik, Duygu Nazlı Karataş Ersoy, Dilara Taşkın, Niran Yalaz, Dilara Kayalı, Çağla Şen, Melek Özçağan, Yağmur Melek Gürgen, Aleyna Eroğlu, Aylin – Selin Ençok, Simay Tokatlı, Tuğba Çiğdem, Esin Çelik, Ezgi & Elçin Akar, Deniz Saral, Çağla Sarıoğlu, Nazlıcan Arkan, Merve Sevin, Gülce Lale, Müşerref Aydoğdu, Nursen Bahar Değerli, Gizem Ay, Berna Doğan, Aybüke Kemiyeva, Emine Aydın ve Neslihan Doğrusöz gibi isimler bulunmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz