Nehir Üzümcü

Nehir Üzümcü sürpriz bir dizi için başrol seçilen çocuk oyuncu olmuştur. Henüz dizi açıklanmamış olsa da Nehir hakkında bir çok soru şimdiden merak konusudur. Kaç yaşında? hangi reklamlar da yer aldı? bağlı olduğu ajans, burcu nedir? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Nehir Üzümcü doğum tarihi, burcu;

2018 yılının Şubat ayında İstanbul’da dünyaya gelen Nehir’in göz rengi mavi, saç rengi sarı, burcu ise kova’dır. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmekte, henüz kreş çağındadır. Yusuf Güney Gün Menajerlik bünyesinde bir çok marka’nın reklam çalışmalarında yer alan küçük oyuncu günümüzde ise henüz ismi açıklanmayan bir dizinin başrolünü üstleneceği yönünde haberler ile gündeme gelmiştir.

Çok küçük yaşta olmasına karşın ailesinin oyunculuk üzerine yeteneğini keşfetmesi üzerine oyunculuk ajansı’na kayıt ettirilmiştir. Gelecek dönemlerde bu yeteneği ile bir çok başarılı projenin oyuncu kadrosunda olması beklenmektedir.

Henüz çok küçük olması nedeni ile daha önce her hangi bir sinema ve dizi gibi bir proje’nin içerisinde yer almamıştır. Sosyal medya hesapları ailesi tarafından yönetilen Nehir’in kısa süre içinde ciddi bir hayran kitlesi de oluşmuştur. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 10B civarındadır.

Boyu ve kilosu gibi bilgiler her geçen zaman diliminde değiştiği için bu bilgilere yer verilmemiştir. Ayrıca henüz ailesi hakkında detaylı bir bilgiye ulaşılamadığı için baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine de ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz