Nazlı Görgün

Nazlı Görgün rol aldığı bir çok sinema, dizi ve reklam çalışması ile başarılı bir kariyere sahiptir. Güzel isim hakkında merak edilenler, kısaca eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Nazlı Görgün Kimdir?

Nazlı Görgün oyuncu, tiyatrocu. Zeytinburnu Kültür Merkezi Gösteri Sanatları Akademisi ve Deniz Erdem Stüdyo’da oyunculuk eğitimleri almıştır. Yine oyunculuk eğitimine devam etmiş ve Ali İhsan Bozdemir ve Nilgün Atılgan’dan da oyunculuk ile ilgili eğitimler almaya devam etmiştir.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda ve Anadolu Üniversitesi Tiyatro Anadolu’da görev yapan başarılı oyuncu Atılgan Menajerlik bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Nazlı Görgün Boyu, Kaç Yaşında?

Nazlı Görgün 30 yaşında ve 1.70 boyundadır. Doğum tarihi 12 Ekim 1992, burcu terazi, kilosu ise 55.

Maalesef henüz aslen nereli olduğu ve doğum yeri bilgilerine ulaşılamamıştır.
nazli gorgun6
Yer Aldığı Projeler:

Bir çok kısa filmde de rol alan Görgün en son Tv8 ekranlarında yayınlanan Canım Annem isimli diziye dahil olmuş ve Ayşe karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de ayrıca Erol Gedik, Selin Sezgin, Özlem Savaş, Faruk Pakiş, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Kayra Zabcı, Emin Önal, Funda Eskioğlu, Jülide Güven, Yavuz Pekdiker, Belma Mamati, Nihan Tüfekçioğlu, Metin Yıldırım, Cansın Mısırlı ve Gece Işık Demiral gibi isimler de rol almıştır.

Geçmiş dönemlerde Tenno, Silva Temizlik Bezi ve Bomonti 10.Yıl reklam filmi gibi reklam projelerinde de yer almıştır.

Canım Annem (Ayşe)

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @nazligorgun ‘dur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz