Nazlı Canyurt

Nazlı Canyurt hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? Kısaca kariyeri, eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

1987 yılının Ekim ayında doğan ünlü sunucu, spiker Nazlı Canyurt İstanbul doğumludur. Boyu 1.70 cm, kilosu 56, burcu ise akrep.

Eğitimi;

İlkokul ve Ortaokul tahsilini Bahariye İlkokulu’nda tamamlamış ardından, Bostancı Lisesi’nde okumuştur. Balıkesir Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Fakültesi’nden mezun olmuştur. Üniversite’nin son sınıfında iken NTV Spor bünyesinde staj çalışmasını gerçekleştirmiş, akabinde 6 sonra kadar İngiltere Londra’da Yabancı Dil ve Sport Management eğitimi almıştır.

Nazlı Canyurt kariyeri;

Eğitim hayatının ardından Kanal Türk bünyesinde muhabir olarak çalışmaya başlayan güzel isim devamında ise aynı medya grubu’na ait olan Bugün Tv haber kanalında spor spikerliği yapmıştır. Hem spor bültenlerini hem de pazar günleri yayınlanan canlı Gol isimli programı hazırlamış ve sunmuştur. Lig tv’de yayınlanan pazartesi gecesi futbolu adlı bir programında sunuculuğunu üstlenmiştir.

1 Eylül 2011 tarihinden bu yana ise Bein Sports kanalında çalışmalarını sürdüren Nazlı Canyurt, Beinsport spor spikeri’dir. Sunduğu program da zaman zaman Metin Tekin, Tugay Kerimoğlu, Sabri Sarıoğlu ve İlker Yağcıoğlu gibi isimler de yer almaktadır. Kanal’da spor bültenlerini sunan Canyurt 2020 yılının Aralık ayında Sergen Yalçın ile ilgili bir konunun yanlış anlaşıldığını dile getirmiştir.

Evli mi? eşi kim?

Başarılı isim 2020 yılının Kasım ayında Dr. Ali Duman ile evlenmiştir. Eşi Estetik & Plastik Cerrahi Uzmanı’dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz