Naz Frambuaz

Naz Frambuaz hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? eğitimi, sosyal medya hesapları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1994 yılının Ekim ayında dünyaya gelmiştir, ancak ne aslen nereli olduğu, ne de nerede doğduğu ile ilgili hiç bir kaynakta bilgi bulunamamıştır. Boyu 1.65 cm, kilosu 50, burcu ise terazi’dir.

İzmir Ege Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Bölümü’nden mezun olan ünlü ismin gerçek soyadının da Frambuaz olmadığı belirtilmektedir. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabındaki takipçi sayısı 134bin civarındadır. Ayrıca Youtube kanalında ki abone sayısı ise 22,7 B..

Twitch ve Youtube kanalı ile paylaşımlarını sürdüren Naz Frambuaz’ın Twitch kanalında ilk girişte Yayıncı, bu kanalın yetişkinlere yönelik olduğunu belirtti, uyarısı bulunmaktadır.


Snapchat’in popüler olduğun günden bu yana isminden söz ettirmekte, güzelliği, esprileri ve videoları ile ciddi takipçi sayısına sahiptir. Twitch, İnstagram, Twitter ve Youtube sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Günümüzde hem youtube kanalında hem de Twitch platformlarında yayınlarının sürdürmekte, bir çok büyük organizasyonun sunuculuğunu üstlenmektedir. İlk dönem Algida Boom Boom Noobstar yarışmasında sunuculuk yapmıştır.

Naz Frambuaz dövmeleri;

Bir videoda 2.5 tane dövmesi olduğunu birisinin sağ kolunda, birisinin belinde, birisininde ensesinde olduğunu belirtmiştir. Ensesindeki dövmeyi sildirmeye çalıştığını ama iz kaldığını dövmeleri yaptırdığından ise pişman olduğunu belirtmiştir.

2018 yılının Ağustos ayından bu yana Twitch yayınlarını sürdüren Naz Frambuaz, yayınlarında sık sık Pubg oyunu oynamaktadır.

Sosyal medya dünyasının yanı sıra 2019 yılında oyunculuk dünyasına da giriş yapmıştır. 2019 yapım olan ve yönetmenliğini Berk Alan’ın üstlendiği Sar Başa isimli sinema filminde rol almıştır. Filmde Alper Rende, Kemal Can Parlak, Ali Biçim, Bilge Su Işık ve Alparslan Özmol gibi usta oyuncular ile birlikte rol almıştır.

İnstagram, twitter gibi hesaplarından yaptığı esprili paylaşımları ile her geçen gün takipçi sayısını arttırmaktadır.

2018 yılında yapmış olduğu esprili bir paylaşımı;

-flört adayından beklentim
-her kıza yürümesin
-seviyesiz kızlara yürümesin
-instagramdan kızlara yürümesin
-son 6 ay içinde herhangi bi yerde herhangi bi kıza yürümesin
-gerekirse bana da yürümesin ben ona yürürüm
-yürümesin….

Son olarak yaşantısını İstanbul’da sürdürdüğünü belirtebiliriz.

Youtube kanalında doğum günü partisi, sabah rutini, havuzda bir gün, benimle bir gün geçirin, gezi, oyun vb. eğlence videolarını takipçileri ile paylaşıyor.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz