Nayel Nassar

Nayel Nassar 2021 yılında Microsoft Kurucusu dünyanın en zengin iş adamlarından Bill Gates’in kızı ile evlenmiş ve tüm dünyada merak edilen bir isim olmuştur. Hakkında kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Nayel Nassar Kimdir? Nereli?

Mısırlı zengin bir ailenin evladı olan Nayel Nassar binici olarak profesyonel olarak kariyerini sürdürmektedir. Uzun senelerdir binicilik yapan ünlü isim 2021 senesinde Bill Gates’in damadı olmuş tüm dünya tarafından tanınmıştır. Mısır Olimpiyat Şovu Atlayıcısı EGUS Cavalleria Toscana, CWD Sellier, Tucci, GPA ve daha fazlası ile ortaklık yapmıştır. Ayrıca JUMPR’ın kurucu ortağı ve CEO’sudur. Milli sporcu ve milyoner jokey olarak tanınıyor.

Doğum tarihi 21 Ocak 1991, doğum yeri ise Amerika Chicago olan Nassar aslen Mısır asıllıdır. Mısırlı milyoner bir ailenin çocuğu’dur. Aile mesleği İnşaat ve iç mimarlık üzerine ticarettir. Nassar ise binici olmayı tercih etmiş, Amerika Birleşik Devletleri Stanford Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur.
nayel nassar6

Nayel Nassar (Jennifer Gates) Kimdir? Evlilikleri:

Jennifer Gates Microsoft’un kurucusu Bill Gates’in kızı’dır. Microsoft’un varisi’dir. 2021 yılında Nasser ile Müslümanlığa, İslami usullere uygun olarak düğünleri gerçekleşmiştir. Nikah tamamen İslami usullere göre kıyılmıştır.

Jennifer Gates ve Nassar çifti’nin nikahı, ailenin Amerika New York’ta North Salem bölgesindeki evinin bahçesinde gizli bir tören ile düzenlenmiştir. Westchester’daki düğüne Jennifer’in anne ve babası Melinda Gates ve Bill Gates ile birlikte 300 civarında kişi katılmıştır.
nayel nassar4
nayel nassar2

Resmi instagram hesabını @nayelnassar kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Uzun süredir zaten instagram hesabından da binicilik yaptığı resimlerin yanı sıra yeni eşi Jennifer Gates ile de sık sık resim paylaşımları yapmakta idi. Uzun süren birlikteliği evlilik ile taçlandırmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz