Natalia Vodianova

Natalia Vodianova hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Evli mi? kaç yaşında? boyu, kilosu, vücut ölçüleri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Dünyanın en güzel kadınlarından olarak gösterilen manken, model Natalia Vodianova 1982 yılında Rusya’nın Nijniy Novgorod şehrinde dünyaya gelmiştir.

10 sene İngiliz gayrimenkul zengini, Justin Portman ile evli kalmış bu evliliğinden Lucas, Neva ve Viktor isimlerinde üç çocuğu vardır.

201 yılında ise dünyanın en büyük lüks giyim ve tüketim malları üreten Louis Vuitton Moët Hennessy’nin (LVMH) Yönetim Kurulu Başkanı Bernard Arnault’un oğlu Antoine Arnault ile birlikte yaşamaya başlamıştır. Evli değildir ancak bu birlikteliğinden Roman ve Maxim isimlerinde iki çocuğu vardır. 2018 yılı itibariyle Vodianova’nın iki birlikteliğinden toplam 5 çocuğu vardır. Antoine Arnault’un babası 34 Milyar Dolarlık serveti ile Fransa’nın en zengin iş adamıdır.

Çocukluk yılları yoksulluk içinde geçen Natalia Vodianova’nın babası evden kaçmış, annesinin ikinci evliliğinden olan üvey babası düzenbazın birisi çıkmış ve aileyi mafyaya borçlandırmış bu nedenle güzel manken o yıllarda defalarca aç karnına uyumak zorunda kaldığını belirtmiştir. Daha sonra 15 yaşında iken evden ayrılmış ve erkek arkadaşı ile bir daire tutmuş, tezgahtarlık vb. bir çok işte çalışmıştır. Birlikte kaldığı arkadaşı onun model olabileceği nedeni ile bir model ajansına kayıt olmasını istemiştir. Natalia Vodianova’da bu teklifi kabul etmiş ve ajansa kayıt olmuştur.

Kısa sürede mankenlik ajansı ile çalışmalara başlamış, Moskova ve ardından Paris’in yolunu tutmuştur. İki ay içinde İngilizce öğrenmiş, bir yıl içerisinde ise ilk eşi Justin Portman ile bir partide tanışmıştır. O andan itibaren hayatıda değişmiş ve Portman ile birlikte İngiltere’ye yerleşmiştir. Bu birlikteliğinde verdiği avantaj ile Gucci markasının parfüm reklamlarının yüzü olarak çalışmaya başlamış, 2001’de Roman Coppola filmi CQ’de küçük bir rol almıştır.

Calvin Klein, Prielli takvim, Jacobs, Versace, L’Oreal, Louis Vuitton, Chanel, Mis Sixty, Etam, Pepe Jeans ve Yves Saint Laurent gibi dünyaca ünlü markaların reklam, katalog ve dergilerinin yüzü olarak modellik kariyerini sürdürmüştür. Ayrıca toplam 7 kez İngiltere’nin ünlü Vogue dergisinde kapak kızı olarak yer almıştır. Natalia Vodianova Forbes dergisine göre dünyanın en fazla kazanan 7. mankeni olarak gösterilmiştir. SüperNova takma ismi ilede bilinen güzel isim, Channel tarafından düzenlenen Dünyanın En iyi Süpermodelleri arasında 16. sırada yer almaktadır.

Vodianova’nın vücut ölçüleri, 86.5-61-86.5 cm’dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz