Nasuh İstanbuli

Nasuh İstanbuli Duyguların adamı ismi ile tanınmaktadır. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Nasuh İstanbuli Kimdir?

1981 yılının Aralık ayında dünyaya gelmiştir. Başta Türkiye ve bir kaç ülkede yayılan geniş bir Aileye mensuptur. Üniversite eğitimini University of Dubai başarı ile tamamlamış, yapmış olduğu paylaşımlar ve parçalar ile milyonlarca dinleyiciye ulaşmayı başarmıştır. Türkiye’ye Coffee Bike’ı getiren ve ithalat, ihracat ’ta da başarılı bir çizgi çizen İş insanıdır.

Küçük yaştan beri ses sanatçısı ve oyunculuğa adım atan Nasuh istanbuli Aynı zamanda Türkiye ye Coffee Bike’ı getiren Uluslararası ithalat ve ihracat ile başarılı bir iş adamıdır. Türkiye ye çok sayıda yabancı yatırımcı getiren, Aynı zamanda Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da hem sanat ve iş olarak başarılı bir şekilde icra eden Nasuh İstanbuli bu ülkelerde çok sevilen ve sayılan, Sosyal Medyayı Çok iyi aktif kullanan ve farklı tarzı ile ve sosyal medyada özellikle dünya üzerinden ciddi bir kitleye ulaşmayı başarmıştır.

Arapça, İngilizce ve Farsça bilen Nasuh İstanbuli profesyonel kariyerinde ses sanatçılığı ile iş adamlığı yanında hitabeti ile şiir yazma okuma gibi çok kısa zamanda gönüllere girmeye başarmıştır. Üniversite yıllarında Türkiye’de ve birkaç ülkede radyo programı yapan ve şiir kitabı hazırlayan şu anda da Hayatın gizli şifresi ismindeki kitap çalışması devam İstanbuli, Diğer Nâmı da DUYGULARIN ADAMIDIR.

Eğitim: University of Dubai
Sosyal Medya: https://www.instagram.com/nasuhistanbuli/
Meslek: Müzisyen, Ses sanatçısı, İş insanı
Resmî Web Sitesi: https://nasuhistanbuli.com

Hakkında daha fazla bilgi için Google üzerinden arayabilirsiniz.
Google: https://g.co/kgs/YJfh6R

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz