Muzaffer Nerse

Muzaffer Nerse Türkiye Değişim Partisi MYK Üyesi. Hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Muzaffer Nerse Kimdir?

Muzaffer Nerse Avukat, (TDP) Türkiye Değişim Partisi MYK Üyesi, Hukuk ve Adalet Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı.

İlköğretim Ve Ortaöğrenim hayatını memleketi İskenderun’da tamamlamıştır.

Muzaffer Nerse Nereli?

Muzaffer Nerse Hatay’lıdır. Aslen Hatay, İskenderun nüfusuna kayıtlıdır.

Eğitim Hayatı:

Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü’nde eğitim almıştır. Ardından Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde Hukuk eğitimi tamamlamıştır. Doğu Akdeniz Hukuk Fakültesi’ni 7 dönemde bitirme başarısını gösteren ilk öğrenci olma şerefini kazanmış ve diplomasını da şeref derecesi ile alıp mezun olmuştur.

Nerse Hukuk Bürosu’nda çalışmalarını sürdürmektedir. İskenderun ve Ankara’da bulunan ofisleri ile birçok önemli holdingin ve şirketin avukatlığını yapmaktadır. 1975 yılında kurulan Nerse Hukuk Bürosu, 40 yıllık tecrübesi ile müvekkillerine en hızlı ve doğru hukuksal çözümleri sunmaktadır.

Hukukçu ve Avukat kimliğinin yanı sıra siyaset ile de iç içe olmuştur.
Muzaffer Nerse1
Siysaet Hayatı:

Türkiye Değişim Hareketinde Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcılığı
Gençlik Kolları Genel Başkanlığı ve Genel Sekreter Yardımcılığı
Türkiye Değişim Partisi MYK Üyesi
Hukuk ve Adalet Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

Ayrıca, geçmiş dönemde farklı bir siyasi partinin de Gençlik Kolları Genel Başkanlığı ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Günümüz itibariyle kurucusu Mustafa Sarıgül‘ün olduğu, Türkiye Değişim Partisi MYK Üyesi ve Hukuk ve Adalet Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

CNN Türk ekranlarında yayınlanan Semiha Şahin’in sunduğu program dahil pek çok canlı yayın televizyon programına konuk olmuştur.

Muzaffer Nerse Kaç Yaşında?

Muzaffer Nerse 44 yaşındadır. Doğum tarihi 6 Ağustos 1979, burcu ise aslan’dır. Avukat Muzaffer Rıza Nerse evlidir ve bir kızı, bir de Mustafa Arel isminde oğlu vardır.

Resmi twitter hesabı @MuzafferNERSE, resmi instagram hesabı ise @muzaffernerse ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz