Mustafa Bademoğlu

0

Mustafa Bademoğlu Kanal D ekranlarında yayınlanan Kırık Hayatlar isimli dizide Özgür Yüksel karakteri ile kamera karşısına geçmiştir. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Mustafa Bademoğlu Kimdir? Aslen Nereli?

1995 yılının Temmuz ayında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Aydın doğumludur. Bir röportaj’ında Karadeniz çocuğu olduğunu belirten yakışıklı isim Samsun’da anneannesinin yanında yetişmiştir. Gençlik seneleri Antalya’da geçen Bademoğlu, çocukluk yıllarından itibaren her dönem spor ile iç içe olmuştur. 6 sene kadar Kepez Belediye takımında basketbol oynamıştır. Ayrıca lisanslı yüzücü olan yakışıklı ismin en büyük tutkusu yüzmektir.

Üniversite döneminde İstanbul’a taşınmış amatör olarak oyunculuk yapmak istemediği ve profesyonel anlamda oyunculuk yapmak istediği için eğitim almıştır. Tümay Özokur Akademi’de eğitim alan Mustafa Bademoğlu ayrıca Ayşegül Baydar’dan özel ders almıştır. En keyif aldığı şeyler yüzmek, tek başına kamp yapmak, film izlemek ve ata binmek.

Şehirlerarası büyüyen bir çocukluk dönemi geçirmiştir. Tuttuğu takım Galatasaray, en sevdiği renk ise mavi’dir. Rahatlatıcı, dinlendirici ve neşelendirici batı müziklerini sevmektedir. Sanatçılardan Zeynep Bastık’ın yorumunu beğendiğini belirten ünlü isim lise döneminde iken kamp malzemelerini alıp bir süre sahil kıyısında yaşamıştır. Yaptığı en büyük çılgınlığın ise bu olduğunu dile getirmiştir. Günlük kıyafetler ve renk uyumunun kişisel stili için önemli olduğunu belirtmektedir. Ayrıca genellikle bot ve üstüne bol bir gömleği tercih etmektedir.

Mustafa Bademoğlu Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.95 cm, kilosu 89, burcu ise yengeç’tir. 2021 yılı itibariyle 26 yaşındadır. Resmi instagram hesabını @bmbademoglu ismi ile kullanmaktadır.

2021 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Kırık Hayatlar adlı dizide Özgür Yüksel karakterini canlandırmıştır. Dizide ayrıca Uğurhan Tekin, Sedat Berke Özkök, Zafer Öztürk, Meltem Akçöl, Erdem Yılmaz, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Mine Çayıroğlu ve Felicia Sağnak gibi isimlerde yer almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz