Musa Öztep

0

Musa Öztep rol aldığı diziler ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Hakkında ise aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi, oynadığı diziler gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılının Ağustos ayında, Hatay İskenderun’da dünyaya gelmiştir. Burcu aslan, boyu 1.83 cm, kilosu ise 75’tir.

Musa Öztep oyunculuk kariyeri dışında Roza Technology şirketinde Büyüme ve Gelişme Sorumlusu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 19 Aralık 2019 tarihinde, İskenderun Teknik Üniversitesinde Google Devolopers Group DevFest HATAY’19 etkinliğinde Ağ İçi Saldırılar üzerine konuşmacı olarak yer almıştır. Spor olarak 2017’de Ulusal, 2018’de Uluslararası Bisikletçi lisansına yükseltip Gaziantep’te düzenlenen milli sporcuların katılımdaki International MTB Cup Stage Race S2’de yarışı tamamlamıştır.

15 yaşından beri Jehan Barbur’u da yetiştiren Ergun Telci’den şan, piyano eğitimi alırken diğer yandan enstruman olarak gitar, mızıka çalışmalarını sürdürmüştür. 2016’da Rahman Altın ile yüzyüze 2,5 saat görüşerek ses mühendisliği üzerine çalışmalarını 2018 yılına kadar devam ettirmiştir. Yaklaşık 2 sene önce müziğe ara vermiştir.

Musa Öztep oyunculuk kariyeri;

Bugüne kadar Zemheri ve Yeni Hayat isimli dizilerin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz