Munise Özlem Öztürk

0

Munise Özlem Öztürk rol aldığı başarılı projeler ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Hakkında ise hayranları tarafından aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? oynadığı sinema ve diziler gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1994 yılının Ocak ayında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu Munise Özlem Öztürk oğlak burcudur, boyu 1.63 cm, kilosu ise 53’tür. İstanbul Bilgi Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. Üniversite eğitiminin ardından oyunculuk eğitimi almış ve kısa bir süre sonra, Baydöner isimli firmanın reklam filmi ve akabinde, sinema ve dizilerde rol almaya başlamıştır.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2018 yılında rol aldığı Lise Devriyesi isimli dizi ile gerçekleştiren güzel isim bu dizide Sahra karakterine hayat vermiştir. Daha sonra aynı sene Aşk-ı Kıbrıs dizisinde oynamış, 2019 yılında ise Yemin isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olarak Leyla karakterine hayat vermiştir.

Munise Özlem Öztürk oynadığı diziler;

2017 – Lise Devriyesi (Sahra)
2018 – Aşk-ı Kıbrıs
2019 – Yemin (Leyla)

Ayrıca 2017 yılında 4N1K isimli sinema filmi ile beyaz perdeye adım atmıştır. Bu filmde ise İrem karakterine hayat vermiştir. Filmin yönetmenliğini Deniz Coşkun üstlenmiştir. Bu filmde Gözde Mutluer, Buse Narcı, Hasan Denizyaran, Burak Yörük, Berke Bük, Cemrehan Karakaş ve Sina Özer gibi isimlerle birlikte rol almıştır.

Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 30,9bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz