Muhammed Şimşek

Muhammed Şimşek son dönemde büyük bir yükseliş göstermekte ve Kick Boks dünyasında sıkça adından söz ettirmektedir. Hakkında merak edilenler, kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Muhammed Şimşek Kimdir?

Muhammed Şimşek Kick Boks sporcusudur. Son dönemde yaptığı karşılaşmalarda aldığı başarılar sonrası Türk Mike Tyson olarak anılmaya başlamıştır. Genç sporcu çok küçük yaşta başladığı Kick Boks sporunda başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.

Bugüne kadar karşılaştığı Saber Tabi, Rida Bellahcen, Dwayne Panka ve Mohamed Outmani gibi isimleri yenmiştir. Türk asıllı sporcular Gökhan Saki, Tayfun Özcan ve Vedat Hödük gibi isimlerle dünya basınında gündem olmaya devam etmektedir.

Profesyonel Kick Boks kariyerine doğup büyüdüğü Hollanda’da başlamıştır. Kick Boks kariyerinde genç yaşında 27 Maçta 17 Nakavt, 2 Hollanda Şampiyonluğu, 1 Benelüks Şampiyonluğu sahibi olmuştur.

Muhammed Şimşek Nereli?

Muhammed Şimşek aslen Aksaray’lıdır. Aksaray’ın Ihlara Kasabası nüfusuna kayıtlıdır. Geçtiğimiz yıl memleketi Aksaray’ı ziyaret etmiş ve Aksaray valisi Hamza Aydoğdu’nun misafiri olmuştur.

Muhammed Şimşek Boyu

Muhammed Şimşek 1.63 cm boyundadır.

Muhammed Şimşek Kaç Yaşında? Doğum Tarihi

Muhammed Şimşek 23 yaşındadır. Doğum tarihi 17 Ağustos 2000, burcu ise aslan’dır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @mms.68 ‘dir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz