Muhammed Ali Acarzade

Muhammed Ali Acarzade Türkiye’de sektörünün önce isimlerinden birisidir. İş dünyasının başarılı ismi hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Muhammed Ali Acarzade Kimdir?

Muhammed Ali Acarzade, Acarzade Group Ceo’su, Oneproglobal Türkiye Temscilcisi’dir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Muhammed Ali Acarzade Nereli?

Muhammed Ali Acarzade aslen Şanlıurfa’lıdır.

Muhammed Ali Acarzade Ne İş Yapıyor?

Muhammed Ali Acarzade
2021 yılında demir çelik ihracatını %73 artırarak hedef pazarlarına Amerika’yı da eklediklerini açıklamıştır. Türk demir çeliğine en büyük talebin Amerika’dan geldiğini dile getirmiştir. Hem iş dünyasının hemde medya dünyasının yakıntan tanıdığı başarılı iş adamı günümüze kadar bir çok haber sitesine verdiği röportaj’lar ile de dikkatleri üzerine çekmiştir. SonDakika, Ekonomiknokta, Sonsaat, Akit, Karar, NTV, Milliyet İnvesting, DHA, Haberler.com ve İha.com.tr dahil bir çok sitede yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Resmi Linkedin hesabında ki açıklamasında şu ifadeler yer almaktadır.

Başlıca faaliyet konusu yürürlükteki mevzuat çerçevesinde gıda ürünlerinin hizmetin ihracatı, ithalatı, alımı, satımı ve pazarlaması konularında faaliyette bulunmak ve konusu ile ilgili danışmanlık yapmaktır.

Ayrıca resmi web sitesi hakkımızda bölümünde yer alan bilgiler ise şu şekildedir.

“Acarzade metal olarak, çalışma alanımız olan çelik hasır imalatında, planlı ve programlı çalışmak, başarıyı maksimum seviyeye çıkarmak ilkemiz olacaktır.

Amacımız, çalışanlarımızı sürekli eğitimlerle geliştirmek,toplam kalite bilincinin her kademede yerleşmesini sağlayarak, sektördeki rekabet gücümüzü arttırmak,

Firmamız ıso 9001:2015 kalite yönetim sistemine uygun ve sürekli iyileştirme politikasıyla; imal ettiğimiz ürünleri,uluslararası standartlara uygun olarak üretmek, kaliteyi arttırmak, maaliyeti azaltmak ve müşteri memnuniyetini önplana çıkarmaktır.

İç ve dış hususları belirleyerek yapmış olduğumuz faaliyetleri değerlendirmek,

Çalışanlarımızın güvenini kazanan, çalışanlarına rahat ve huzurlu bir çalışma ortamı sunan, çevresiyle uyumlu yapısıyla, Acarzade Metal sektörün lider kuruluşlarından biri olmayı amaçlamaktadır.”

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @aliacarzade ‘nin günümüz itibariyle 951bin civarında takipçisi bulunuyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz