Müge Anlı

4

Müge Anlı uzun süredir sunucu olarak başarılı kariyerini sürdürmektedir. Yaptığı programlar ile adından söz ettiren ünlü isim hakkında ekran severler bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Müge Anlı Kimdir? Nereli?

1973 yılının Aralık ayında dünyaya gelen başarılı isim İstanbul doğumludur. Babası İhsan Anlı’dır. Baba tarafından aslen Kırım Tatarı Edirne’lidir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur. Akabinde ise Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde yüksek lisans yapmıştır.

Müge Anlı Türk Televizyon tarihinin en fazla izlenen ve reyting rekorları kıran bir çok programın altına imzasını atmıştır. Bir dönem magazin haberleri ile de yine gündem yaratan çalışmalara imza atmıştır. Ayrıca günümüzde araştırmacı kimliğini de ön plana çıkartmış ve bu başarısını yapmış olduğu programlara yansıtmıştır.

Televizyon magazin program hayatına ilk olarak Kanal D’de Dobra Dobra programı ile adım atmıştır. Yeni sezonda Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı program ile televizyon hayatına devam etmektedir. Tatlı Sert programının hem yapımcısı, hem de sunucusudur. Program’da haksızlıklara, suçluların bulunmasına, araştırma yapılmasına ve daha bir çok sorunun çözülmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle cinayet vakalarının çözümlenmesi, mağdur ailelerin mağduriyetlerinin giderilmesi ve haksızlıklara karşı zorluklar çeken insanlara yaptığı yardımlar ile tüm Türkiye’nin takdirini kazanmıştır. ATV ekranlarında reytinglerde son 5 yılın birincisi olmuştur.

Müge Anlı Evlimi?

1993 yılında Gazeteci Burhan Akdağ ile evlenmiş, 2008 yılında ise bu evliliğini sonlandırmıştır (1999 – 2008). Başarılı sunucu’nun bu evliliğinden, Lidya Müge Akdağ isminde bir kızı vardır.

Müge Anlı Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Burcu yay, boyu 1.64 cm, kilosu ise 55’dir. 2021 yılı itibariyle 47 yaşındadır. Resmi instagram hesabını @mugeanliofficial olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 2,2milyon civarındadır.

İlginizi Çekebilir :   Zeynep Talu

Zeynep Özal: bir kadın birkaç hayat isimli bir kitabı bulunmaktadır.

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram Hesabı: @mugeanliofficial 2,2milyon takipçi.

4 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz