Müge Anlı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunmaya devam etmektedir. Uzun süredir sunucu olarak başarılı kariyerini sürdüren ünlü isim hakkında bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı gazeteci, sunucu ve yazardır. 1973 yılının Aralık ayında dünyaya gelen başarılı isim İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur. Akabinde ise Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde yüksek lisans yapmıştır.

Türk Televizyon tarihinin en fazla izlenen ve reyting rekorları kıran bir çok programın altına imzasını atmıştır. Bir dönem magazin haberleri ile de yine gündem yaratan çalışmalara imza atmıştır. Ayrıca günümüzde araştırmacı kimliğini de ön plana çıkartmış ve bu başarısını yapmış olduğu programlara yansıtmıştır.

Müge Anlı Nereli?

Müge Anlı baba tarafından aslen Kırım Tatarı Edirne’lidir. Babası İhsan Anlı’dır. Babasının aslen Yugoslavya göçmeni olduğu bir çok medya ve magazin haberlerinden yer almaktadır.

Televizyon magazin program hayatına ilk olarak Kanal D’de Dobra Dobra programı ile adım atmıştır. Yeni sezonda Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı program ile televizyon hayatına devam etmektedir. Tatlı Sert programının hem yapımcısı, hem de sunucusudur. Program’da haksızlıklara, suçluların bulunmasına, araştırma yapılmasına ve daha bir çok sorunun çözülmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle cinayet vakalarının çözümlenmesi, mağdur ailelerin mağduriyetlerinin giderilmesi ve haksızlıklara karşı zorluklar çeken insanlara yaptığı yardımlar ile tüm Türkiye’nin takdirini kazanmıştır. ATV ekranlarında reytinglerde son 5 yılın birincisi olmuştur.
muge anli

Müge Anlı Evlimi?

Müge Anlı 1993 yılında Gazeteci Burhan Akdağ ile evlenmiş, 2008 yılında ise bu evliliğini sonlandırmıştır (1999 – 2008). Başarılı sunucu’nun bu evliliğinden, Lidya Müge Akdağ isminde bir kızı vardır.

25 Haziran 2022 tarihinde Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenmiştir. Eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu 4. sınıf emniyet müdürüdür.

Müge Anlı Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Müge Anlı 50 yaşında ve 1.64 boyundadır. Burcu yay, kilosu ise 55’dir. Resmi instagram hesabını @mugeanliofficial olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 2,2milyon civarındadır.

Zeynep Özal: bir kadın birkaç hayat isimli bir kitabı bulunmaktadır.

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram Hesabı: @mugeanliofficial 2,3milyon takipçi.

5 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz