Muazzez Serap Naldemir

0
Muazzez Serap Naldemir

Muazzez Serap Naldemir Fox Tv ekranlarında yayınlanan Darmaduman isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Genç oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Muazzez Serap Naldemir Kimdir?

Muazzez Serap Naldemir tiyatro kökenli bir oyuncudur. 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Henüz boyu ve aslen nereli olduğu gibi merak edilen diğer bilgilerine ulaşılamamıştır.

Dizi oyunculuk dünyasına yeni giriş yapan Muazzez Serap, ilk dizi oyunculuk deneyimini Darmaduman isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de ayrıcaa Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz, Aslıhan Malbora, Necip Memili, Nur Fettahoğlu, Metin Coşkun, Meral Çetinkaya, Murat Kapu, Beste Can Sağlam, Umut Kaya, Serdar Bileke ve Ali Önsöz gibi isimler de rol almıştır.
Muazzez Serap Naldemir

Muazzez Serap Naldemir Kaç Yaşında?

Muazzez Serap Naldemir 29 yaşındadır. Doğum tarihi 1993, doğum yeri ise İstanbul.

Muazzez Serap Naldemir Eğitim Hayatı

Muazzez Serap Naldemir İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü mezunudur. Daha sonra oyunculuk eğitimleri almıştır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @muazzezserapnaldemir ‘dir.

Daha önce Küllerin Arasından adlı tiyatro oyununda yer almıştır. Günümüzde ise ilk kez Fox TV’nin yeni dizisi Darmaduman’ın oyuncu kadrosunda yer alan güzel oyuncu, dizide liseli bir öğrenciyi canlandırmak için kamera karşısına geçmiştir.

2017 senesinde Bir Zamanlar Gazinoda isimli tiyatro oyununda sahne amirliği yapmıştır. Ayrıca BKM Mutfak ekibi ile bir çok gösteride yer almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz