Muammer Keskin

0

Muammer Keskin Cumhuriyet Halk Partisi Şişli Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan isim olmuştur. Peki kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? ne iş yapıyor? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Muammer Keskin aslen 1954 yılında Ardahan’da dünyaya gelmiştir. Evlidir ve bu evliliğinden iki evladı vardır.

Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilimler Enstitüsü mezunu Keskin, CHP’den Şişli İlçe Başkanlığı, Kurultay Delegeliği gibi görevler üstlenmiştir. Ayrıca İstanbul Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulunda Başkan Yardımcılığı, İSMMMO Akademi Yönetim Kurulu üyeliği, çeşitli derneklerin ve Sivil Toplum Kuruluşlarının yönetim kadrolarında görev almıştır.

Günümüzde aktif olarak Türkiye Sosyal Ekonomik Siyasal Araştırmalar Vakfı (TÜSES) Yönetim Kurulu’nda ve İstanbul Sarıyer, Yeniköy Onkoloji Vakfı Yönetim Kurulu’nda görev yapmaktadır. Şişli’de Mali Müşavir olarak iş hayatını sürdürmekte, SMM Denetim Ltd. Şti. ortağı’dır. Finans ve Girişimcilik alanlarında Türkiye genelinde eğitimler vermektedir.

En son Şişli Belediye Başkanlığına adaylığı açıklanan Muammer Keskin konu ile ilgili, hedefinin “sosyal, demokrat ve toplumcu bir belediyeciliği egemen kılmak olarak açıklama yapmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz