KimNereli.net

Mithrain

Mithrain Kimdir?

Cem Karakoç
Gerçek adı: Cem Karakoç
Doğum Tarihi: 05/08/1992 (27 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Burç: Aslan
Meslek: Youtuber
Mezuniyet: Beykent Üniversitesi
Doğum yeri: İstanbul

Mithrain Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Mithrain Türkiye’de oyun dünyasının en önemli isimlerinden birisidir. Hakkında oyun severler tarafından bir çok soru merak konusudur. Kaç yaşında? nereli? kariyeri, kısaca biyografi ve hayatı ile ilgili bilgiler.

1992 yılının Mayıs ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Gerçek ismi Cem Karakoç, burcu ise Boğa’dır. Yerli Shroud olarak adlandırılan Cem Karakoç kimi zaman da Shroud ile kıyaslanmaktadır. Lise eğitimini İstanbul’da Anadolu Teknik Lisesinin veritabanı programcılığı bölümünde tamamlamış, sayısalcıdır. Bazı kaynaklarda Beykent Üniversitesi Programcılık bölümünden mezun olduğu belirtilmektedir. Maalesef boyu, kilosu ve aslen nereli olduğu bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Mithrain kısaca oyun kariyeri;

H1Z1 oynayarak adım attığı Twitch platformundaki yayınlarını aralıksız olarak sürdürmektedir. Günümüzde PUBG (Playerunknown’s Battlegrounds) oyunu ile yayınlarına devam etmektedir.

Twitch’de 2019 yılı itibariyle ortalama 800 bin civarında takipçiye sahip olan Mitrain ayrıca 44 Milyon’un üzerinde de izlenme sayısına ulaşmıştır. (PUBG)” isimli oyunun çıkması ile çoğunlukla PUBG oynamaya başlamıştır. Bunların yanı sıra yayınlarında yeni çıkan Battle Royale oyunlarını da oynamaktadır.

Mithrain’in Twitch‘de 800 binden fazla takipçisi ve 44 milyonun üzerinde izlenme sayısı vardır. Sosyal medya hesaplarında ise YouTube’da 635 bin, Instagram’da 255 bin, Twitter’da ise 74 bin takipçi sayısına sahiptir.

2017 senesinde PUBG tarafından Almanya’da düzenlenen ESL altındaki Gamescom turnuvasında, wtcN, zeoNNN ve Mirliva ile beraber Team Bosphorus takımı ile Türkiye’yi temsil etti. Turnuva’nın ardından takım dağılmıştır.

Genellikle PUBG oynayan Mithrain ara ara ise Battle Royale oyunlarını da oynamakta ve yayınlarını devam ettirmektedir. Kaynak kimnereli.net GLL tarafından düzenlenmiş olan Nations Royale turnuvası’na katıldı ve takımı finale taşıyan isim oldu. Finalde ise Kıbrıs Rum Kesimi ve Yunanistan ile karşılaşan takımımız turnuvayı kazanmayı başarmıştır.

Başta eksisözlük olmak üzere acımasızca eleştirilse de Türkiye’nin en iyi PUBG oyuncusu olduğu da oyun severler tarafından sıkça dile getirilmektedir. Yayınlarında hoş sohbeti, duruşu, efendi kimliği ve eğlenceli tavırları ile izleyenlerden tam not almıştır. Yayınları keyiflidir, aile ile izlenebilecek, küfür vs etmeden yayın yapan ender yayıncılardan olması da ayrıca tercih sebebidir. Ancak asıl izlenme sebebi oyunda göstermiş olduğu başarılı performansı’dır.

Etiketler: ,

YORUMLAR

Yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. denisadesi 2 Temmuz 2019

    mitonun burcu boga 8 mayıslı boga oluyor

  2. fatih 1 Ağustos 2019

    Yayınlarında hoş sohbeti, duruşu, efendi kimliği ve eğlenceli tavırları ile izleyenlerden tam not almıştır. ???? efendi mi lüzümsuzca küfür ediyor, oyununa birşey diyemem ama efendiliği yok bence zaten iyi oynuyor lüzumsuz küfürleri olmasa kimse izlemeyi bırakmaz

Mithrain
Gerçek adı: Cem Karakoç
Doğum Tarihi: 05/08/1992 (27 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Burç: Aslan
Meslek: Youtuber
Mezuniyet: Beykent Üniversitesi
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

399.674 kez okundu

2.

Beren Saat

394.579 kez okundu

3.

Fuat Güder

316.544 kez okundu

4.

Tarık Akan

296.821 kez okundu

5.

Tarkan

231.743 kez okundu

6.

Mustafa Miraç Kaya

228.500 kez okundu

7.

Volkan Demirel

225.129 kez okundu

8.

Emre Mor

199.949 kez okundu

9.

Azad Yılmaz

196.567 kez okundu

10.

Ersay Üner

195.441 kez okundu