Mısra Tüfek

Mısra Tüfek 2021 yılında Kanunsuz Topraklar isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Mısra Tüfek Kimdir? Nereli?

1995 yılının Şubat ayında dünyaya gelen başarılı oyuncu doğma büyüme İstanbul’ludur. Eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamış, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı – Oyunculuk Bölümü’nde eğitim görmüştür.

Geçmiş dönemde Pernigotti Çikolata firmasının Tadelle reklam filmi çalışmasında yer almıştır. Daha önce Mucize Doktor isimli dizide de rol almıştır.

Mısra Tüfek Boyu, Kilosu, Yaşı:

Boyu 1.70 cm, kilosu 53, burcu ise balık’tır. 2021 yılı itibariyle 26 yaşında olan başarılı isim resmi instagram hesabını @misratufek kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Esra Akkoyunlu bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

En son rol aldığı Kanunsuz Topraklar adlı dizi de Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik, Onuryay Evrentan, Umay Anadolu Kaboğlu ve Rana Kayacan gibi isimler de rol almıştır.

Sevgilisi sosyal medya hesaplarında yaptığı paşlaşımlar ile Onur Asil Ocak olarak biliniyor.

Oynadığı Diziler:

Mucize Doktor – 2019
Kanunsuz Topraklar (Şerife) 2021

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz