Miraç Sözer

Miraç Sözer hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? kaça gidiyor? eğitimi, oynadığı reklam ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2011 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Miraç Sözer İlköğretim’de eğitim hayatını sürdürmektedir. Boyu 1.19 cm, kilosu ise 21’dir. Baba tarafından aslen Kütahya, anne tarafından ise aslen Bolu’ludur.

2017 senesinde Shell Reklam Filmi ile ilk defa kamera önünde yer alan Miraç Sözer, Yusuf Güney Gün Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

İlk dizi oyunculuk deneyimini ise 6 yaşında iken 2017 yılında Vatanım Sensin isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. 2019 yılında yer aldığı bir kısa film Cannes 2019 ‘da yarıştı. Yeni dönemde ise Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kurşun isimli dizide Ozan karakterini canlandıracağı açıklanmıştır. Dizide Berrak Tüzünataç (Gülce) ‘nin oğlu olarak kamera karşısına geçmiştir. İkinci bölümde diziye anacast olarak giriş yapmıştır.

Resmi sosyal medya hesapları ailesi tarafından yönetilen çocuk oyuncu Miraç Sözer’in günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 22,5 bin civarındadır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz