Miraç Çağrı Aktaş

Miraç Çağrı Aktaş son dönemlerin en sevilen yazarlarındandır. Hakkında ise okuyucular bir çok sorunun cevabını araştırıyor. Hakkında kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Miraç Çağrı Aktaş Kimdir?

Miraç Çağrı Aktaş yazar. Çocukluk yılları doğup büyüdüğü Manavgat’ta geçmiş, ilkokulu Manavgat Çağlayan İlköğretim Okulunda tamamlamıştır. Ortaokul ve Lise eğitiminin ardından ise İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Üniversite döneminde hem eğitimini sürdürmüş, hem de kitap yazarak okur severler ile buluşmuştur.

İlk kitabı Bana Seni Seviyorum Deme Sev isimli kitabıdır.

Miraç Çağrı Aktaş Nereli?

Miraç Çağrı Aktaş aslen Antalya, Manavgat doğumludur.

Miraç Çağrı Aktaş Kaç Yaşında?

Miraç Çağrı Aktaş 28 yaşındadır. Doğum tarihi 1 Ekim 1995, burcu ise terazi’dir.
mirac cagri aktas5

Miraç Çağrı Aktaş Kitapları

Miraç Çağrı Aktaş ilk olarak Bana Seni Seviyorum Deme Sev isimli kitabı kaleme almıştır. Ayrıca Yine de Sevdik, Sen On Yedi Yaşımsın, Bana Seni Seviyorum Deme Hissettir, Bana Seni Seviyorum Deme Evlen Benimle, Bana Seni Seviyorum Deme Sev, Kalbimizin Not Defteri ve Senden Bir Tane Daha Yok isimli kitapları okuyucular ile buluşturmuştur.

Sözleri de internet üzerinde en fazla arananlardandır. Yazmış olduğu bazı kitaplardan, bazı sözleri.

Yine de Sevdik kitabından; Bazı sözleri; Güzel Seven görmezden gelinir, hak etmeyen daima sevilir.

İnsanın kaderi zannettiğinin eceli olması da aşka dahilmiş.

Sen On Yedi Yaşımsın kitabından;

Gittiği yere kadar değil, gücünün yettiği yere kadar sevmeli insan.

Sinemada film izlemeyi, bisiklet sürmeyi ve kitap okumayı seven insanların seveceğine inandım hep. Hele ki kitap okumayı çok seven bir insan zaten güzel ve özel seviyordur. Ben bunu bilir, bunu söylerim.

İçin kan ağlarken dışarıya gülücükler saçtım. Ama yine de içimde olup bitenleri ve yıkıldığımı kimseye belli etmedim. Öyle olmak zorundaydı çünkü. İçinde kopan fırtınaları yüzündeki acı dolu gülüşleri bastırmak zorundadır. O yüzden güzel gülen insanlar, çok acı gizler içinde. İçin acı dolu, gülüşün çok güzel.

Bana Seni Seviyorum Deme Hissettir kitabından; Belki de yürümemiz gereken o kadar sokak varken, Tek başıma yürümek en büyük intihardır duygularıma.

Bana Seni Seviyorum Deme Sev kitabından; Hayatınıza birisi girdikten sonra; bazı anılar yaşanıyor, iyisiyle kötüsüyle yaşanmışlıklar oluyor. Çok alışıyorsunuz. Sanki hiç gitmeyecekmiş gibi hissettiriyor size ama gidecek. Gideceğini sizde biliyorsunuz. Olsun buna rağmen sevmeye, daha çok bağlanmaya devam ediyorsunuz. Günden güne Araya giren soğukluk oluyor. Elinizden geleni yapıyorsunuz ama olmuyor.

Resmi twitter hesabı @miraccaktas resmi instagram hesabı ise @miracagri ‘dır.
mirac cagri aktas4 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz