Miraç Bayramoğlu

Miraç Bayramoğlu kimdir? kaç yaşında? aslen nereli ve boyu, kilosu gibi bir çok soru ekran severler tarafından merak konusudur. Hakkında bilgiler, biyografi ve kısaca hayatı.

Miraç Bayramoğlu 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 20 yaşına kadar, emlakçılık, oto galericiliği, konfeksiyon, elektronik, çağrı merkezi ve restaurant’a kadar bir çok sektörde çalışmıştır. 2002 yılında tiyatro ile tanışmıştır. 20 yaşında iken profesyonel tiyatro hayatına adım atmıştır. İlk olarak Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler isimli tiyatro grubunda yer almıştır. 2009 senesinde Parantez İçinde Tiyatro bünyesinde dahil olmuş, tiyatronun yönetiminde görev yapmıştır.

Miraç Bayramoğlu bugüne kadar oynadığı diziler, sinema filmleri;

Cennet Mahallesi, Acemi Cadı, Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu, Cehennem Melekleri, Akasya Durağı, Alemin Kıralı, Kabuslar Evi: Tanıdık Yabancı, Bana Bunlarla Gel, Selena, Leyla İle Mecnun, 18’ler Takımı, Bez Bebek, Kara İnci, Figüran, Hadim ve Keloğlan.

Ayrıca İdaş, Tombi Şekerleri, Panda ve Estore reklam filmlerinin yanı sıra, Seren Akışka’nın Agresif, Teoman’ın Tek Başına ve Piny Fox Time is Up adlı kliplerde yer almıştır.

Tiyatro sayesinde özgüveni artmış, kendisine bakış açısı değişmiştir. Üç kardeş’tir, kendisinin küçük iki kız kardeşi vardır. Ayrıca ailesinde herkesin normal olduğunu, kimsede kendisi gibi boy kısalığı olmadığını belirtmiştir. %48 engelli sayılan oyuncu, sağ elinin ve kollarının yamuk olduğunu, sırtında ise eğrilik (skolyoz) olduğunu anlatmıştır. Bugüne kadar ki tüm kız arkadaşlarının boyunun kendisinden uzun olduğunu, en son kendisini kıskandığı için ayrıldığını belirttiği kız arkadaşının boyu da 1,68 cm’dir. Miraç Bayramoğlu’nun boyu ise 1.18 cm’dir. İstanbul doğumlu, baba tarafından aslen memleketi ise Trabzon Of‘tur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz