Mine Ölmez

Mine Ölmez astrolog ve yazar olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Sosyal medya hesaplarının yanı sıra televizyon ekranlarında da bilgi birikimini ekran severler ile paylaşmaktadır. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Mine Ölmez Kimdir? Aslen Nereli?

1990 doğumlu olan başarılı isim aslen doğma büyüme Mersin’lidir. Çok küçük yaşlardan itibaren müzik ve resime büyük bir ilgi duymuştur. Bu nedenle ilerleyen dönemde Lise eğitimi için Güzel Sanatlar Bölümü’nü tercih etmiştir. Nevit Kodallı Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi mezunudur. Lise eğitiminin ardından Çukurova Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden iyi derece ile mezun olmuştur.

Mine Ölmez Astrolog, Yazar:

Ortaokul eğitimi döneminde ruhsal konuların yanı sıra astroloji’ye de büyük bir ilgi duymaya başlamıştır. O yıllarda iken yapmış olduğu ilginç yorumları ile de dikkatleri üzerine çeken Mine Ölmez, kariyer ve eğitim planlamasına bu alanı da eklemiştir. 2014 senesinde Astroart Astroloji Okulu’nda eğitim görmeye başlamış ve 2017 senesinde okuldan başarı ile mezun olmuştur.

2010 senesinde ise Ankara’da NLP Master Trainer ve Yaşam koçluğu eğitimleri almıştır. Günümüzde ise hem tv ekranlarında hem de sosyal medya hesaplarında çalışmalarını ve yorumlarını sürdürmektedir. AstroArt Astroloji Okulu, Ast. Ok. Yayınları ve Astroloji Televizyonu kurucusu, astrolog, astroloji eğitmeni, yazarı ve danışmanı Öner Döşer’den de eğitim almıştır.

Resmi instagram hesabını @mineolmez_ kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 874bin civarındadır. Ayrıca youtube video kanalı da bulunuyor. @astrolojisanatı adlı Youtube Video kanalı’nda ise günümüz itibariyle abone sayısı 140 B civarındadır. Kanalında önemli astrolojik dönemlerin ve bu dönemlerde oluşan astrolojik olayların hayatımıza olan etkilerinden sıkça bahsetmektedir.

Astroloji’nin her şeyden önce bir sanat olduğunu dile getiren Mine Ölmez, ayrıca astroloji’nin en faydalı kadim öğretilerin başında geldiğini insanlara aktarmaktadır.

Mine Ölmez Kitapları:

İsteğin Benim İçin Emirdir
%100 Şifa
İşaret Kartları


1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz