Mina Koyuncular

Mina Koyuncular rol aldığı başarılı yapımlar ile tanınmıştır. Güzel isim hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Mina Koyuncular Kimdir?

Mina Koyuncular dizi, sinema film oyuncusu. Bir röportaj’da 11 kardeş olduklarını, 9 kız ve iki erkek kardeş olduklarını dile getirmiştir. Kalabalık bir ailede yetişen Koyuncular, ailesinin her zaman kendisine oyunculuk üzerine destek verdiğini belirtmiştir. En büyük desteği ailesinden almıştır.

Lise döneminde oyunculuk eğitimi almıştır. Küçükken her küçük çocuk gibi ileride doktor vb. gibi olmak istediği meslek gruplarının bulunduğunu belirtmiştir. Ancak Ortaokul ve Lise dönemlerinde oyunculuk üzerine ağırlık vermiş ve oyuncu olmaya karar vermiştir.
mina koyuncular5

Mina Koyuncular Nereli?

Mina Koyuncular İstanbul doğumludur. Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Mina Koyuncular Kaç Yaşında?

Mina Koyuncular 28 yaşındadır. Doğum tarihi 1995, doğum yeri İstanbul.

Mina Koyuncular Boyu, Kilosu

Mina Koyuncular 1.71 boyunda ve 53 kilodur.

Oyunculuk Kariyeri, Oynadığı Diziler:

İlk dizi oyunculuk deneyimini İkimizin Yerine isimli dizi ile gerçekleştirmiş ve dizi de Gonca karakteri için kamera karşısına geçmiştir. 2023 yılında ise başrollerini Damla Sönmez, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak’ın paylaştığı Maviye Sürgün adlı dizide Azra karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de ayrıca Name Önal, Yaman Arslan, Berkan Bulut, Gökşen Ateş gibi isimler de rol almıştır.

Resmi instagram hesabı @minakoyuncular ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz