Mina Ceran

Mina Ceran model, blogger, fenomen ve influencer olarak sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Güzel isim hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Mina Ceran Kimdir? Nereli?

1996 yılının Ocak ayında dünyaya gelen başarılı isim aslen doğma büyüme Antalya’lıdır. 2013 senesinde ünlü bir market zincirinin düzenlediği Face of Antalya isimli güzellik yarışmasında 1. olmuştur. Yarışmanın ardından Market Güzeli lakabı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Lise mezuniyetine kadar yaşantısını Antalya’da sürdürmüştür. Ardından Eskişehir Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü’nde eğitim hayatını sürdürmüştür. Ayrıca Mina Ceran, Antalya Bilim Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü’nde de eğitim almıştır.

2014 senesinde, Antalya Rixos Hotel’de görev almaya başlamış, 2015 senesinde İstanbul Ritz-Carlton Hotel’de ve 2016 yılında Dubai’de Rixos the Palm Dubai Müşteri İlişkileri Stajyeri olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir. 2015 senesinde sosyal medya ile aktif bir şekilde ilgilenmeye başlayan güzel isim kısa süre içinde moda blogger’ı ve influencer olarak ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. 2019 senesinde yönetmen ve şarkıcı Mahsun Kırmızıgül‘ün oğlu Mahmut Kırmızıgül ile sevgili oldukları haberleri ile medyanın gündeminde yer almıştır.

Mina Ceran Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.70 cm kilosu 52 kg, burcu ise oğlak’tır. 2021 yılı itibariyle yaşı 25’dir. Resmi instagram hesabını @minaceran olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabındaki takipçi sayısı 291bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz