Mikey Barone

Mikey Barone sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında yer almaktadır. Hakkında ise boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılının Temmuz ayında, Amerika Birleşik Devletleri’nin, doğusundaki Rhode Island eyâletinin en büyük şehri olan Providence’de dünyaya gelmiştir. Boyu 1.78 cm, kilosu 70, burcu ise.

Instagram ve YouTube dünyasına giriş yapmadan önce, YouNow’da hatırı sayılır bir kitleye hitap etmekte idi. Daha sonra hem Youtube, hem de instagram’da aktif bir şekilde varlığını sürdürmüş ve ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

İlk youtube videosunu Hakkımda Gerçekler başlığı altında takipçileri ile paylaşmıştır. Maxx isminde bir köpeği olan Barone, köpeği ile de sık sık çektirdiği resimlerini takipçileri ile paylaşmaktadır.

Bekar olan yakışıklı isim en son Nicole Anderson ile ilişkisiyle gündeme gelmiştir. Daha öncesinde sevgilisinin Taylor Alessia olduğu belirtilmiştir.

Mikey Barone sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaya ve paylaşımlarını sürdürmeye devam etmektedir. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 435bin civarındadır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz