Metin Saygın

0
Metin Saygın

Metin Saygın sosyal medya dünyasının son dönemlerde dikkatleri üzerine çeken isimlerindendir. Hakkında merak edilenler, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Metin Saygın Kimdir?

Metin Saygın sosyal medya fenomeni ve dijital medya içerik üreticisi. Genellikle Erzurum şivesi ile paylaştığı videoları ile tanınmaktadır. Titanic filmine yaptığı Erzurum dublaj’ı ile büyük bir çıkış yakalamış ardından, Lazio – Galatasaray / Erzurumlu Spiker, Öz Tefe Motors Ceosu Kuru Mithat, Caillou, SQUID Game dizisi, Erzurumlu Niloya ve Trump – Obama dublajları ile büyük ilgi görmüştür.

Metin Saygın Nereli?

Metin Saygın aslen Erzurum’ludur. Bir çok haber, medya ve magazin kuruluşunda Erzurum’a gittiği ve Oltulularla buluştuğu kaynaklarda belirtilmektedir. Günümüzde yaşantısını İstanbul, Pendik’te sürdürmektedir.
Metin Saygın

Metin Saygın Evlimi? Eşi, Çocukları

Metin Saygın Duygu Saygın ile evlidir. Bu evlililinden bir oğlu, bir de kızı vardır.

Sıkı bir Galatasaray taraftarıdır. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @metin ‘dir. Resmi twitter hesabı kullanıcı ismi ise @metinsayginms ‘dir. Youtube video kanalı @MetinSaygıntv

İnstagram hesabında ki takipçi sayısı 716bin civarında, youtube video kanalı abone sayısı ise 4,8 B.

Maalesef henüz boyu, kilosu, kaç yaşında olduğu ve doğum tarihi gibi bilgilerine ulaşılamamıştır. Saplayanlar ismi ile başarılı kariyerini sürdüren ünlü isim Hakan Çalhanoğlu, Cengiz Ünder dahil bir çok ünlü futbolcu vb. isimlerle de yakın arkadaştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz