Meter Mevsimler

Meter Mevsimler hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? evli mi? eğitimi, kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1985 yılının Nisan ayında dünyaya gelen Meter Mevsimler aslen Kıbrıs Lefkoşa doğumludur. Eğitim hayatına doğup büyüdüğü, Kıbrıs’ta başlamış, İlkokul, Ortaokul ve Lise tahsilini orada tamamlamıştır. Ardından yine Kıbrıs’ta, Girne Amerikan Üniversitesi İletişim Fakültesi bölümden 2010 senesinde mezun olmuştur. Burcu koç, boyu 1.80 cm, kilosu ise 90’dır.

İlk resmi olarak spor ile tanışması Girne’de 1. lig ekiplerinden Türk Ocağı Limasol (T.O.L.) futbol takımının -7 yaş altı (arılar) kadrosuna dahil olarak başlamıştır. 6 yaşında futbol ile başlayan spor serüvenine, ilköğretim yıllarında Futbolun yanına Basketbol ve Atletizm’i de eklemiştir.

2016 yılından itibaren ise spor hayatına vücut geliştirme ile devam etme kararı almıştır. O tarihten günümüze kadar bir çok fitness yarışmasında 1.likler ve dereceler elde etmiştir.

Ayrıca Kıbrıs’ta Pro Fitness Model yarışmalarında 1. 2011 senesinde gerçekleşen Türkiye Fitness Jimlastik yarışmasında ise 3. lük elde etmiştir. Diğer bir yandan, çeşitli ünlü giyim ve supplement firmaları ile yeni yarışmaları için sponsorluk gibi anlaşmaların altına imzasını atan Meter Mevsimler, 2011 sayısında ise ”Muscle & Fitness” dergisinin ilk yerli Türk kapağı olma hakkını elde etmiştir.

27 Ağustos 2016 tarihinde Kanada Toronto’da düzenlenen Dünya WBFF PRO Muscle Model yarışmasında rakiplerine olan bariz üstünlüğüne rağmen 17 sporcu arasından Dünya 6. sı geldiğine çok üzülmüştür. Ardından yapılan bu haksızlık karşısında WBFF PRO kartını kendi iptal etmiştir.

Acun Ilıcalı tarafından hazırlanıp sunulan ve Tv8 ekranlarında 2020 senesinde yayınlanan Survivor 2020 Yarışmasının Gönüllüler takımında yer alan iddialı yarışmacıları arasındadır.

Sosyal medya hesaplarından da anlaşılacağı üzere mutlu bir birlikteliği mevcuttur. Ancak evli mi? bekar mı? sorusunun cevabına henüz ulaşılamamıştır. Ayrıca Survivor yarışması öncesinde de resmi sosyal medya hesaplarında göründüğü gibi ciddi bir takipçi sayısına sahip başarılı bir isimdir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz