Meryem Nas Mercan

Meryem Nas Mercan Haber Programı Sunucusu. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Meryem Nas Mercan Kimdir?

Meryem Nas Mercan sunucu, haber programı sunucusu, muhabir, editör. Kanal 7 ekranlarında her Cuma, Cumartesi ve Pazar haber programı sunmaktadır.

Meryem Nas Mercan Nereli?

Meryem Nas Mercan aslen Siirt’lidir. Baba tarafından aslen Siirt ancak, doğma büyüme İstanbul’ludur.

Meryem Nas Mercan Kaç Yaşında?

Meryem Nas Mercan 28 yaşındadır. Doğum tarihi 30 Aralık 1995, doğum yeri İstanbul.

Beykent Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı Bölümü mezunudur. İlk olarak ATV bünyesinde muhabir olarak başladığı mesleki kariyerine akabinde Turkuvaz medyası ile devam etmiş 6 sene çalışmıştır.

ATV haber’de muhabir olarak görev yapan Meryem Nas, günümüzde ise Kanal 7 ekranlarında yayınlanan hafta sonu ve sabah programı sunuculuğunu sürdürmektedir.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı Kanal 7 & Ülke TV ortak canlı yayın programında yer almıştır. Programda Mehmet Acet, Hasan Öztürk, Zahid Akman ve Gözde Özyürek ile birlikte yer almıştır.

Resmi instagram hesabı @nasmrym, resmi twitter hesabı ise @meryemnasss’dır.

Bekar mı? evlimi? sorusunun cevabı sosyal medya hesaplarından anlaşılacağı üzere bekardır, ancak bazı kaynaklarda belirtildiği üzere nişanlıdır.

Son dönemde yaşadığı olayı ile gündem olmuştur. İstanbul Beşiktaş’ta sokak röportajı esnasında aşörtüsü nedeni ile hakarete uğradığı belirtilmiş, şikayette bulunduğu kişi ifade vermiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz