Meryem Can

Meryem Can hakkında merak edilen kaç yaşında? eğitimi, sosyal medya hesapları gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ünlü Youtuber Meryem Can Medine Tayfur Sökmen Lisesi ardından, Yıldız Teknik Üniversitesi Edebiyat Bölümü’nden mezun olmuştur.

Üç kardeştir ve bir erkek kardeşi birde ablası vardır. 1996 yılında İstanbul Kartal’da dünyaya gelmiş, yaşantısını doğup büyüdüğü Kartal’da sürdürmektedir. Balık burcudur, boyu 1.72 cm, kilosu ise 52’dir. Bazı kaynaklarda aslen Balıkesir Bandırma’lı olduğu ve Bandırma’da doğduğu belirtilmektedir. Ancak kendisinden bu konu ile ilgili net bir bilgi henüz alınamamıştır.

Youtube macerası öncesinde çok iyi bir Youtube izleyicisi olan Meryem Can, yerli ve yabancı kanalları takip etmiştir. Kanal sahiplerinin bu işi tam zamanlı işleri haline getirdiklerini görünce onlar gibi kanal açmaya karar vermiştir. Kısa sürede eğlenceli olduğunu da hissedince hızla bu alanda basamakları aşmaya başlamıştır. En yakın arkadaşlarından olan Elif Yalçın‘da tanınan Youtuber isimlerdendir.


Youtube kanalı üzerinden ilk dönemlerde benimle hazırlanın ve makyaj tarzında videolar yayın yapmıştır. Ardından challenge, vlog gibi tiplemeler ile videolar ile devam etmiştir. Youtube kanalını 7 Ağustos 2014 yılında açmıştır.

Kanalında 2019 yılı itibariyle 2 Milyon’un üzerinde abonesi bulunmaktadır. Youtube kanalının ismi beautykitty95’tir. Resmi instagram sayfasındaki takipçi sayısı ise 1 Milyon’u aşmıştır. Özellikle 24 saat boyunca her şey serisi ile takipçileri tarafından ilgi ile takip edilmektedir. 24 saat boyunca her şey pembe, 24 saat boyunca her şey siyah ve 24 saat boyunca her şey turuncu gibi videolarını takipçileri ile paylaşmıştır.

Meryem Can Kim Milyoner Olmak İster;

2019 yılında Atv ekranlarında yayınlanan ve Murat Yıldırım’ın sunduğu Kim Milyoner Olmak ister yarışmasına katılmıştır. Ancak 2. soruda köpeğin kesik kesik havlaması hangi sözle ifade edilir? sorusuna tıslamak olarak cevap vermiş ve 2. soruda elenmiştir. Sorunun cevabı ise Çemkirmek imiş 🙂 Yarışmaya katılma sebebi ise daha önce bu yarışmaya arkadaşına destek olmak için seyirci olarak katıldığını ancak stüdyoda bulunduğu sırada evine hırsız girdiğini ve fotoğraf makineleri, bilgisayar vb. bir çok şeyin ortalama 10 Bin TL gibi bir kaybının olduğunu, kayıplarını geri almak için yarışmaya katıldığını dile getirmiştir.


15 Yorumlar

  • Ayy tatlım çok teşekkür ederim Şerifecim Hepinizi çok seviyorum❤❤❤ 2022 17 Şubat için çekilişim var benim şimdi sana attığım yoruma cevap yazacaksın ve çekileşe katılacaksın istediğin arkadaşına oy ver unutma benim youtubede 2. 3.
   kanalım Nafiye Bozkurt ve Elifarda bunlarada abone olmayı unutma kimse bilmiyor daha demin açtım abone ol bakalım öpüyorum canım kendine iyi bak.

  • Ay canım benim bende hepinizi çok seviyorum❤❤❤ Sana bir sorum var bana Abone misin HJJKKK???

  • Gerçekten mi??? Aaa çok şaşırdım. Teşekkür ederim canım Abone misin bak bakalım❤❤❤❤❤??

  • Keremcim bende seni seviyorum…O harika sizin içinizde var. Kerem sana sorum kanalıma abone misin canım???????Hadi çok yakışı… devamını sen bilisin canimm!!!

 1. Bana lütfen hakkınızı helal edin Meryem Hanım bu aralar zor bir süreç geçirdiğim için youtuberlardan acısını çıkartıyorum ? bana pokemon tasosu demiştiniz hatırlar mısınız bilmiyorum umarım yazımı en kısa zamanda görürsünüz

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz