Merve Yalçın

Merve Yalçın sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. İnstagram, youtube ve tiktok’da ciddi bir hayran kitlesine sahiptir. 1999 yılının Mayıs ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Üretmiş olduğu eğlenceli içerikler ile kısa süre içinde ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Yaşantısını doğup büyüdüğü İstanbul’da Juan ekibi ile birlikte sürdürmektedir. Güzel isim Üniversite eğitimine de devam etmektedir.

Merve Yalçın boyu, kilosu, burcu:

Güzel ismin boyu 1.66 cm, kilosu 51, burcu ise boğa’dır. Sosyal medya hesaplarında ciddi bir takipçi sayısı bulunuyor. Tiktok hesabında 4.4 M takipçi ve 204.7M beğeni bulunmaktadır. İnstagram hesabında ki takipçi sayısı 932bin. Youtube video kanalında ise abone sayısı 705 B civarındadır. Youtuber Cemre Solmaz ile çok yakın arkadaştır.

2020 yılının Ağustos ayında Youtube da yayınlanan Bella isimli şarkısı ile büyük beğeni toplamıştır. Günümüze kadar Bella isimli şarkısı 57 Milyon civarında izlenme sayısına ulaşmıştır. En son 2021 yılının Mart ayında Gipsy Casual ile yaptığı düet ile gündeme gelmiştir.

Bir çok kaynakta bir dönem ünlü işletmeci CZN Burak ile birlikteliği yazılıp çizilmiştir. Daha sonra ayrıldıkları, günümüzde ise sevgilisinin TheBehz olduğu belirtiliyor.

Merve Yalçın tüm bunların yanı sıra oyuncu olarak da kariyerine adım atmıştır. 2018 senesinde Uçurum isimli bir film de oyunculuk yapmıştır. Youtube kanalında vlog, korku, hediye vb. videolar ile paylaşımlarını sürdürmüştür. Ancak çok fazla video yayınlamadığı da bir gerçektir. Özellikle İnstagram ve Tiktok üzerinden aktif paylaşımlarını sürdürüyor. İlk kalıcı dövmesini 2020 yılının Ocak ayında yaptırmıştır. Daha önce geçici dövmeleri olduğu bilinmektedir. İlk kalıcı dövmesi deniz kızı’dır.

Tiktok hesabı için Tıklayınız!

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz