Merve Kutlu

Merve Kutlu youtube video kanalında yayınlandığı videolar ile dikkatleri üzerine çekmiş kısa sürede binlerce abone sayısına ulaşmıştır. Genellikle makyaj ve güzellik ile ilgili video paylaşımları yapmaktadır. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Merve Kutlu Kimdir? Nereli?

1994 yılının Mart ayında dünyaya gelmiştir. Doğma büyüme Zonguldak’lı olan başarılı isim aslen baba tarafından Trabzon, anne tarafından ise Rize’lidir. Eğitimini Lise sona kadar doğup büyüdüğü Zonguldak’ta tamamlamış ardından Karabük Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. İstanbul Marmara Üniversitesi’nde ise Yüksek Lisans eğitimini sürdürmektedir. Günümüzde İstanbul’da yaşamaktadır.

Hakkında Gerçekler:

Kendisinden büyük bir abisi vardır. Abisinde ve kendisinde genetik olarak astım ve bronşit hastalığı mevcuttur. Küçük yaşlarda iken tedavi için Ankara’ya gittiğini belirten başarılı isim günümüzde bu rahatsızlığı atlatmıştır. Günümüzde ise vertigo rahatsızlığına sahip olduğu belirtilmektedir.

2 Temmuz 2021 tarihinde Youtube video kanalında da paylaştığı üzere Veysel Yiğit ile nişanlanmıştır.

Merve Kutlu Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.65 cm, kilosu 55, göz rengi kahverengi, burcu ise balık’tır. 2021 yılı itibariyle 27 yaşındadır. Youtube video kanalında samimi, sempatik ve sevimliliği ile takipçilerinin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Kanalında Youtube video dünyasının yakından tanıdığı Elif Yalçın ile de paylaşımları bulunuyor.

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram Hesabı: @mervekutlu

Youtube Video Kanalı: @MerveKutlu


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz