Efe Anlı

Mert Efe Anlı Kimdir? Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 2019 yılında sezon final yapması sebebi ile tüm ekibi sahneye toplayan Müge Anlı, bu esna da oğlum diye tanıttığı kardeşi Mert Efe Anlı hakkında sizin için derlediklerimiz.

Mert Efe Anlı Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Müge Anlı’nın ailesini TV ekranları karşısına çıkarmasa da Müge Anlı İle Tatlı Sert programının sezon finali sırasında tüm ekip arkadaşlarını tek tek sahneye davet eden Müge Anlı, ekibi ad ve soyadı şeklinde tanıttı. Müge Anlı ile aynı soy isminin söylenmesi üzerine Mert Efe Anlı’yı davetinde tüm herkesi şaşkına çevirdi ve kardeşi olduğunu dile getirmiştir. Müge Anlı daha önce de defalarca kardeşinin adını kendisinin koyduğunu ve sürekli hastanede “еn güzеl bizim bеbеğimiz” birçok kez söylemiştir.

Kendisi program editörüdür. Müge Anlı İle Tatlı Sert programında editör olarak kamera arkasında görevini yapmaktadır. Tam tarih bilinmese de 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Yugoslavya göçmeni olan babası İhsan Anlı’dır. Annesi ise öğretmendir. 3 Kardeş olan Mert Efe Anlı İstanbul ‘ da eğitim öğretim hayatını tamamlayıp ablası Müge Anlı’nın sunduğu programlarda kamera arkası program editörlüğü yapmaya başlamıştır. Halen günümüzde Müge Anlı İle Tatlı Sert programında devam etmektedir.

Mert Efe Anlı Evli Midir? Boyu Kaçtır?

Özel hayatı ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmaktadır. Boyu ve kilosu hakkında da herhangi bir bilgi bulunmayan Mert Efe Anlı hakkında bilgiler güncellendiğinde yazımızda bahsedilecektir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz