Memo Davran

Memo Davran 2019 yılında Yasak Elma isimli diziye konuk olacağı haberleri ile gündeme gelmiştir. Hakkında ise kimdir? kaç yaşında? ne iş yapıyor? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1987 yılının Mayıs ayında İzmir’de dünyaya gelen Memo Davran’ın aslı ismi Mert’tir. Müzik dünyası tarafından yakından tanınan bir isimdir, ayrıca gece hayatınında bilinen ünlü simalarından birisidir. Boğa burcudur, yükseleni ise Oğlak. Yani tam diktatör olduğunu, iş güç odaklı ve biraz da mükemmeliyetçi bir kişiliğe sahiptir. Ay burcunun ise Aslan olduğunu bu nedenle sahnede olmak, beğenilmek ve alkışlanmaktan büyük bir haz duyduğunu belirtmiştir. İlk Pazar geccelerinin ateşini yakan iki kardeş olduklarını da dile getirmiştir.

Geçmiş yıllarda tekstil sektöründe çalışmış ardından abisi Mehmet Davran’ın İstanbul’da bulunması nedeni ile İstanbul’a taşınmıştır.

Uzun yıllardır eğlence hayatının önde gelen isimleri arasında yer almışlardır. İstanbul’un en iyileri arasında yer alan Limoncello ve The Plaza Otel’in tepesinden bulunan Cento’da sahne alan Memo Davran bekar’dır.

Çocukluk yıllarından bu yana müziğe karşı hep ilgisi ve yeteneğini olan Mert Davran, sahneyle ise ilk olarak 2009 yılında tanışmıştır. Bengü’nün bir lafı ile Serpil Benay’ın sahneye çıkmasına vesile olduğunu aktarmıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz