Meltem Şahin

0

Meltem Şahin son dönemlerde sesi ile müzik severler tarafından büyük beğeni ile takip edilmeye başladı. Hakkında ise aslen nereli? kaç yaşında? eğitimi ve müzik kariyeri gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2000 yılında İzmir’in Konak İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. Annesinin ismi Emel Arslan Şahin, babasının ise Bülent Şahin’dir, Zeynep Şahin isminde bir de kız kardeşi vardır.. Narlıdere BİLSEM (Bilim ve Sanat Merkezi) ve Özel Ege Lisesi’nden mezun olmuştur. Paylaştığı bir video da 2018 Yks puanlarını şu şekilde açıklamıştır; EA – 154, Sayısal 408, Dil – 338 .Türkiye 154.südür. O dönemde Medium.com isimli web sitede 4 yazılık bir YKS yazısı hazırlamıştır.

2007 ve 2010 yılları arasında DSİ’de lisanslı basketbol ve 2010 – 2016 yılları arasında ARKAS Spor Kulübü’nde lisanslı olarak voleybol oynamıştır. Meltem Şahin günümüz itibariyle ise eğitim hayatına Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nde devam etmektedir. Ayrıca Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Jazzberry Tunes ODTÜ Caz Korosu’nda pek çok farklı eserleri seslendirmektedir. Geçmiş yıllarda piyano ve gitar eğitim almıştır.

Oncekahvem isimli resmi instagram hesabında iyi mekân ve deneyim tutkusuyla objektif değerlendirmeler de bulunmaktadır. Ayca oncekahvem haricinde “ODTÜ’de ne yenir” konsepti ile odtudeyemek adlı bir hesabı yürütmekte, bunun alakalı bir ODTÜ Gourmetguide hazırlamıştır. Linkten ulaşabilirsiniz; https://oncekahvem.blogspot.com/2020/02/odtu-gourmetguide-i-odtude-nerede-ne.html

Resmi kişisel instagram hesabını ise meltemsahin11 ismi ile kullanmaktadır. Ayrıca Youtube video kanalında bir çok eseri seslendirmekte, cover çalışmaları ile ciddi bir hayran kitlesine hitap etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz