Meltem Özçelik

0

Meltem Özçelik hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? nerede doğdu? kimdir? Eğitimi, Çalışmaları, Kariyeri, Kısaca Hayatı ve biyografi bilgileri.

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen Bayburt’ludur. Babası serbest meslek ile uğraşmakta, annesi ise bir dönem güzellik salonu işletmiştir. Gamze Özçelik, Melis Özçelik ve Duygu Özçelik isminde 3 kız kardeşi vardır.

Gamze Özçelik‘in kardeşi olan Meltem Özçelik de bir süre oyunculuk yapmış ve daha sonrasında ablası gibi oyunculuğu bırakmıştır. Dine yönelen güzel oyuncu tesettüre girmiş ve oyunculuk çalışmalarını askıya almıştır.

Daha önce Çilek Kokusu adlı dizide rol almıştır. Başrol oyuncularının Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel’in üstlendiği “Kiraz Mevsimi” adlı dizide “Gaye” karakteri ile ekran karşısında olmuştur. Bir dönem ablası gibi modellikle de ilgilenmiş ancak onu da artık geride bırakmıştır.

Gamze Özçelik, “Arka Sokaklar” dizisindeki başarılı oyunculuğuyla milyonların beğenisi kazanmış ve ani bir kararla oyunculuğu bırakıp tesettüre girmişti. Gamze Özçelik şimdilerde “Umuda Koşanlar” derneğinin başkanlığını yapıyor ve kardeşi Meltem Özçelik’te ablasına destek oluyor.

Maalesef henüz boyu, kilosu kaç? eğitimi, medeni durumu gibi merak edilen diğer bilgilerine ulaşılamamış, araştırılmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz