Meltem Demir

Meltem Demir kimdir? Donald Trump’ın Beyaz Saray’ı Barack Obama’dan devraldığı törene katılan tek Türk ile evli olan Meltem Demir, PR şirketlerinin törenlerine davet edilmemesinin isyanıyla çok kez magazine geldi. Hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Meltem Demir Kimdir? Kaç Yaşında?

4 Nisan 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Koç burcu kadınıdır. Güzelliği, cilt parlaklığı ve bakımlarıyla adeta gözleri parlatan Meltem Demir çocuklarının ve kendi baş harflerinden oluşan Ezem Home Aksesuar’ın kurucusudur.

Meltem Demir Eşi Kim? Kiminle Evli?

45 yaşındaki güzeller güzeli iş kadını, kendisi gibi iş dünyasından Simbo Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir ile dünya evine girmiştir. Çiftin Emir, Elif ve Zeynep adında 3 çocuğu vardır.

Sarı saçlı sempatik iş kadınının 1,70 boyunda olduğu ve kilosunun ise boyuna paralel olarak 58 olduğu biliniyor.

Sempatik iş kadını geçtiğimiz aylarda adı ‘Yok Artık!’ denecek bir habere konu oldu. Düzenlenen hiçbir PR listesinde Elif Meltem Demir’in adının olmaması merak konusu oldu. Kendisinin diğer kadınlardan hiçbir eksiğinin olmadığını sık sık dile getirmesinin ardından en sonunda para bile vereceğinin sözlerini sarf etti. Gelecekte düzenlenecek PR listelerinden Demir’in adının yer alıp almaması merakla beklenen konulardan birisi oldu.

Youtube’da 2.52 bin aboneye hızlı bir şekilde yaklaşan Elif Meltem Demir’in Instagram hesabında ise 209 bin abonesi bulunuyor. Kendisi şuan sevilen kanallardan birisi olan Beyaz TV’de Meltem Demir ile Kadın Olmak programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz